Бизнес

Держбюджет-2018: що нардепи заклали для луганських і донецьких переселенців, - подробиці

Держбюджет був прийнятий нардепами вчора, 8 грудня, в другому читанні. Як зазначив президент України Петро Порошенко, вперше головний фінансовий документ країни парламентарі прийняли не в самий останній момент, що минає.

Поки що остаточний варіант документу в пресі не опубліковано. Активісти групи DonbassSOS вирішили розповісти про те,... ( подробнее )

“Вони не допустять порожнечі на полицях. Вони вас нагодують ціанідом під виглядом лечо", - журналіст Сотник обурений якістю російських продуктів

Російські влади "покарали" Захід санкції за тим, що обмежили власний народ в якісних продуктах харчування. Це загрожує страшними наслідками.

З такою заявою виступив відомий російський журналіст і непримиренний критик путінського режиму Олександр Сотник, передає "Диалог.UA".

Він звернув увагу на те, що, незважаючи на жорстке продэмбарго,... ( подробнее )

"У 2018 році ми відчуємо справжню кризу по повній програмі", - Сотник розповів про два сценарії майбутнього Росії

2018 рік, швидше за все, стане одним з найважчих для Росії за останні кілька десятків років. Країну чекають серйозні потрясіння з вини путінського режиму.

Найбільш ймовірні сценарії розвитку подій змалював відомий російський журналіст і блогер Олександр Сотник, передає "Диалог.UA".

Перший сценарій передбачає, що США нарешті вирішаться... ( подробнее )

Чому Австралія повинна змінитися

Доповідь про розрив у рівнях викидів в останній Об'єднаних Націй 2017 визначає важливість запобігання подальших інвестицій у вугілля, якщо глобальна температура повинна залишатися нижче цільового 2С.

Викиди парникових газів вже на шляху, щоб бути приблизно на 30 відсотків вище рівня, який необхідний, щоб утримати глобальне потепління нижче... ( подробнее )

Давай, до побачення: у Казахстані відключають російські телеканали

З 11 грудня відключили ретрансляцію російських телеканалів "НТВ-Мир", "РТР-Планета", "Росія-24", "Росія-Культура". І це тільки початок.

Причиною непорозумінь між російськими каналами і провайдерами стало збільшення вартості прав за ретрансляцію. У компаніях Казахстану "КазахТелеком" та "Алма-ТБ" заявляють, що мають намір продовжити переговори,... ( подробнее )

Ви пропустили бум продавати? Ось що робити

Там було багато ознак уповільнення цінності житлової нерухомості — падіння ціни на оформлення аукціон і зниження цін.

Безкоштовна оренда: я заощадив $45к, сидячи навколо

Якщо ви думаєте про продаж в 2018 році, ви повинні бути набагато більше обізнаними в тому, як ви продаєте.

Для покупців, повернути ситуацію у свою користь,... ( подробнее )

'Корекція цілком здоровим в цілому'

На 45 відсотків зануритися підкреслює, наскільки абсурдна зростання ціни биткоина в цьому році. Корекція торкнувся тільки коштує близько двох тижнів вигод, приносячи валюту назад на 6 грудня.

"Я був там під час аварії 2013, так що якщо він падає більш ніж на 95 відсотків знову [я] не реально метушився," Сідней інвестора Джастін Чжу сказав.... ( подробнее )

У олігархів Кремля мандраж: ЗМІ дізналися про прохання російських багатіїв до Мінфіну США не вносити їх в "чорний список"

Близькі до Кремля олігархи і їх родичі в паніці через невблаганно насуваються санкцій США. Вже на початку лютого Білий дім розкаже, кому з путінського режиму "пощастило" потрапити в "чорний список". Деякі намагаються запобігти.

Про це повідомляє "Диалог.UA", посилаючись на впливове американське видання Bloomberg.

Посилаючись на... ( подробнее )

Стало відомо, наскільки зросте мінімальна пенсія для українських громадян

З початку поточного місяця (1 жовтня) найменший розмір грошових виплат для українських пенсіонерів зросте не до 1 373 гривень, як хотіли зробити раніше, а буде становити 1 452 гривні.

Цю інформацію передає "Диалог.UA" з посиланням на заступника голови уряду Павла Розенка, який написав про це в Facebook після бесіди з народними депутатами... ( подробнее )

Північна Корея каже, що нам слід зробити небезпечний водневої бомби 'буквально'

Міністр закордонних справ Північної Кореї Рі Ен хо пригрозив провести "найсильніші випробування водневої бомби над Тихим океаном" минулого місяця після того, як президент Дональд Трамп пообіцяв під час виступу в ООН, щоб "повністю знищити" країну, якщо вона нападе на США або їх союзників.

Тепер, високопоставлений чиновник з Міністерства... ( подробнее )