Бизнес

Великий міф про суворих законів локауту

Але нове дослідження ставить під сумнів, наскільки ефективні радикальні правила скорочення екстреного приймального відділення з-за пияцтва.

У 2012 році Нова Зеландія представила продаж і постачання діяти алкоголь, який приніс масштабні зміни в тому, як і де алкоголь був проданий в прагненні мінімізувати "шкоду, заподіяну його надмірне або... ( подробнее )

Девід Джонс смішних $2300 'пухнастиків мішок'

Поки неясно, чи вдасться Девід Джонс і Майєр буде слідувати по стопах супермаркетів і добровільно видалити пластикові мішки напередодні Різдва, але ді-джеї готують.

Не забудьте серветки цінник на касу самообслуговування.

подробнее )

Колс і светр зачинив за фарс молоко "

Або, принаймні, позов розгніваний федеральний міністр сільського господарства Давид Littleproud, який вчора почала атакувати всі три супермаркети — виклик схеми "с придурью" і "фарсом".

Він стверджував, що вони не змогли слідувати первісної ідеї 10 центів-а-л Леві на всі молочні бренди, які будуть виплачуватися з процесорами, супермаркети... ( подробнее )

"Заразна" продукція: Казахстан ввів заборону на ввезення м'яса, яєць та пуху 36 російських птахофабрик

Казахстан відмовився від "заразною" продукції 36 птахофабрик країни-агресора.

У Пензенській, Самарської і Курській областях було зафіксовано високопатогенний птичийгрипп, який став причиною відмови Міністерства сільського господарства Казахстану від поставок продукції птахофабрик Росії, передає "Диалог.UA".

Слідом за Об'єднаними... ( подробнее )

Україна може обернути запуск "Північного потоку - 2" на свою користь: директор "Нафтогазу" озвучив ідею на $12 млрд

Україна має шанси виграти суд і отримати компенсацію в розмірі 12 мільярдів доларів у разі запуску газопроводу "Північний потік - 2".

Головний комерційний директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко заявив, чтоУкраина буде боротися за компенсацію в розмірі 12 мільярдів доларів у разі запускагазопровода"Північний потік - 2", про це повідомляє... ( подробнее )

Росія обдерта "до нитки" в результаті "дружби" з Китаєм: Центробанк поставив на юань і програв $2,2 млрд

Найбільше в РФ фінансова установа продовжує втрачати свої золотовалютні резерви в результаті непродуманих і політично мотивованих операцій на міжнародному ринку валюти.

Центробанк Росії вирішив рекордно вкластися у китайський юань і поніс мільярдні втрати на різниці курсу валют, повідомляє "Диалог.UA" з посиланням на "Фінанс. Ру"..

Навесні... ( подробнее )

Зло Україні: Путін не вгамовується і хоче "наплодити" нові північні та інші "потоки"

Російський агресор зібрався прокласти газопровід "Турецький потік" через угорську державу в обхід українських територій.

Таку новину глава Росії повідомив під час брифінгу з прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном.Путін заявив, що російська сторона збирається підключити "угорських друзів" до нових газових проектам, передає "Диалог.UA".

Господар... ( подробнее )

АТО попереджає 200 000 чоловік могли пропустити на повернення податку

Австралійське податкове управління-це заохочення всім подати до 31 жовтня термін, щоб вони не пропустіть.

"На жаль, податкова служба не може повернути свої гроші, поки ви подати податкову декларацію", - сказав помічник комісара АТО Кет Андерсон, - йдеться в заяві.

“За нашими оцінками, в країні налічується 200 000 індивідуальних... ( подробнее )

Китайські інвестори вклали $40В у унції чотири роки

Нову базу даних, складений австралійськими дослідниками Національного університету виявило, що обсяг китайських інвестицій в країну, знайти там вже стоїть інвестицій 40,4 млрд доларів в цілому 262 угоди.

Весь процес зайняв більше двох років і були проаналізовані понад 10 000 штук унікальних даних.

За словами провідного аналітика... ( подробнее )

Погано з грошима: це угоди?

Гризня за фінансами може стати ключовим драйвером до розривів відносин, тому він платить, щоб покласти ваш фінансовий статус на початку, щоб уникнути суперечок, вниз по доріжці.

Нове дослідження кредитний рахунок знайшов, що 55 відсотків закохані пари не почнеш про своїх фінансах один до одного, поки вони не пов'язані або кільце на палець.

КЛІЄНТИ,... ( подробнее )