Бизнес

Кредитор користується великою прибутку

Привести індикатор З 30 вересня року 7.99 млрд доларів замикає річної звітності трьох з великої четвірки банків країни, з усіма ними зростає їх бізнес.

Готівкою прибутку, переважною мірою фінансової індустрії який виключає волатильні елементи, прийшли в три відсотки вище на Аус 8.06 млрд. дол.

Індекс залишив свій дивіденд незмінним... ( подробнее )

Рубль на смертному одрі": вкладення російського бізнесу в іноземну валюту досягли безпрецедентного рівня

Поки путінський режим напередодні президентських виборів "вішає локшину" на вуха виборців про уявних економічні успіхи Росії, та терпить колосальні втрати. Російський бізнес масово нарощує вкладення в іноземну валюту.

Про це повідомили експерти Вищої школи економіки Росії, передає "Диалог.UA".

Вони зазначити, що росіяни активно... ( подробнее )

На превеликий жаль: в "ЛНР" бойовики "віджали" найбільший меткомбінат України

У корпорації "Індустріальний союз Донбасу" заявили про втрату контролю над ПАТ "Алчевський металургійний комбінат", "Алчевський коксохімічний завод" та "Экоэнергия".

Про це йдеться в заяві гендиректора ІСД Олега Мкртчана, передає "Диалог.UA".

Зокрема, в документі наголошується, що в протягом останніх місяців менеджментом підприємств... ( подробнее )

У Росії швидко закінчуються гроші: фінансист Слава Рабинович розповів, чим для Путіна обернулася окупація Криму і Донбасу

Всього 4 роки тому до початку окупації та анексії Криму і військового вторгнення на Донбас Резервний фонд Росії становив близько 90 млрд доларів, однак після військової авантюри Володимира Путіна і російських властей з 1 лютого 2018 року фонд офіційно припинив своє існування.

Про це написав відомий російський фінансист і експерт Слава... ( подробнее )

Ось чому Биткоин-це загрожує небезпекою

Блискавка: миттєві перекази тепер реальність

Дзвіночок продзвенів, тому я поставив кілька запитань:

Які вони? "Вони криптовалюта".

Що це означає? "Я не впевнений".

Хто їх робить? "Потужні комп'ютери".

Хто володіє комп'ютерами? "Ніхто не знає".

Вони регламентовані? "Ні".

Сигнал... ( подробнее )

Робочі місця, які не існували 10 років тому

У той час як деякі галузі скорочуватися, інші ростуть як струсити створює нові ролі.

Цифрового маркетингу, безпілотниками і розробники все висунулася в останні десятиліття через нових технологій.

Як четверта Промислова революція обіцяє широке використання великих даних і штучним інтелектом (ШІ), нові ролі будуть продовжувати матеріалізуватися.

РЕА... ( подробнее )

Крутий ривок вгору на 80%: акції компаній України визнані найбільш прибутковими за підсумками 2017 року - експерти Bloomberg

Акції українських компаній були визнані найбільш прибутковими в 2017 році фахівцями агенції Bloomberg, які склали рейтинг активів серед фондових індексів.

Експерти агентства Bloomberg составилирейтинг активів серед фондових індексів, в которомукраинский UX показалнаибольший зростання в 2017 році (+80%), передає "Диалог.UA".

Одна... ( подробнее )

Спасибі Путіну за це: рівень бідності в Росії досяг максимуму за останні 7 років

Росія стрімко бідніє завдяки "феєричної" зовнішньої і внутрішньої політики путінського режиму. Кількість бідняків в РФ, яким не вистачає грошей на одяг та їжу, досягла майже 12 мільйонів чоловік.

Про це повідомляє "Диалог.UA", посилаючись наFinanz.ru.

Зазначається, що, за офіційними даними, кількість громадян, доходи яких нижче... ( подробнее )

"Укрзалізниця" знайшла новий спосіб підняти вартість квитків: пасажирам доведеться розщедритися на Wi-Fi. Проїзд підскочить в ціні

Представники транспортного підприємства наполягають, що таке нововведення потребує серйозних капітальних вкладень. Витрати вони хочуть перекласти на плечі українців.

Акціонерна держкомпанія "Укрзалізниця" розглядає можливість покращити якість сигналу Wi-Fi в швидкісних поїздах за рахунок включення цієї послуги у вартість квитка, так як... ( подробнее )

'Ми чекали досить хороший відповідь

Бріанна Еллін, 18, і 20-річний Джош Mittendorff провів в минулому році працюючи з продуктом конструктор на PortaPresso — еспресо-машина, яка може перемолоти кавові зерна, закип'ятити воду, компактний та прес для кави і спінити молоко з допомогою балон СО2 і акумулятор, який можна заряджати через USB-порт.

Нещодавно вони подали документи,... ( подробнее )