Финансовые Хобби

Як розрахувати кількість пряжі на виріб? Правила і секрети

Ніхто не буде сперечатися з твердженням про те, що в'язання є не тільки видом творчості, але ще і прекрасним відпочинком. Майстриня тихенько сидить, в'яже, немов випадково створюючи не тільки речі, які знадобляться, але і просто нарядні і красиві. Але перш ніж почати цю цікаву роботу, в'язальниця повинна проробити досить нудний розрахунок. Як розрахувати... ( подробнее )

Вишивка слов'янських оберегів: основні правила та символи

На вишивці слов'янські обереги – це не просто красиві символи, але ще й амулети, що захищають свого господаря. З давніх часів до наших днів дійшли символи і малюнки, пов'язані з вищими силами. Раніше ними прикрашали одяг і предмети побуту, щоб слов'янські божества сприяли людині. І сьогодні, як говорять багато, такі вироби, виконані з душею і власноруч,... ( подробнее )

Красиві вертикальні візерунки спицями: варіанти і опис

Найдосконалішим з усіх видів рукоділля є в'язання. Робота над більшістю виробів починається з виконання вертикальних візерунків спицями. Коміри, манжети, окантовки і інші деталі найчастіше в'яжуться способом вертикального малюнка. Такі візерунки також можуть бути загальним фоном всього полотна. Вертикальні орнаменти чудово виглядають на серветках,... ( подробнее )

Троянда з холодного фарфору: майстер-клас для початківців

Холодний фарфор своїми руками в домашніх умовах приготувати нескладно, існує кілька методів. Два основних, вживаних досвідченими майстринями, розглянемо в цій статті. Створення прекрасних виробів з фарфору — цікава річ, доступне будь-якій людині. А ми допоможемо вам у роботі! Що таке «холодний фарфор»?

Своєю назвою він говорить про схожість... ( подробнее )

Розмір полароидного знімка. Чи актуальне "Полароїд" сьогодні?

Миттєво зняти будь-яку фотографію зараз може кожен смартфон. Та що там смартфон, планшети і навіть годинник вміють це робити! Пара дій – і ось вже ваші друзі, рідні та близькі можуть побачити вашу фотографію. Але, незважаючи на це, ми все більше проявляємо інтерес до старої доброї "мануальної техніки, від якої ми з нетерпінням чекаємо речових знімків.

Трохи... ( подробнее )

Підсвічник з пляшки: ідеї, поради по виготовленню та оформленню. Новорічні свічники

На сьогоднішній день гарний, витончений свічник є не стільки функціональним, скільки естетичним предметом в будинку або квартирі. З ним простір кімнати наповнюється якоюсь загадковістю, теплом, затишком, святом. Вогонь творить чудеса, він може наповнити будь-яку кімнату спокійною, приємною атмосферою.

Підсвічники своїми руками

І... ( подробнее )

Як зв'язати рукавички без пальців спицями: покрокова інструкція, візерунки і техніка в'язання

Кожна людина прагне виглядати модно, акуратно, цікаво. При цьому абсолютно неважливо, яка погода за вікном. І в літню спеку, і в холод більшість людей не дозволить собі одягнутися негарно. З цієї причини в представленій статті ми пояснимо читачам, як зв'язати рукавички без пальців спицями. Адже цей аксесуар, до речі, називається він мітенки, виглядає... ( подробнее )

Як прикрасити скриньку своїми руками: найкращі ідеї

У давнину у кожної жінки була шкатулка для зберігання прикрас, листів і інших дорогих серцю речей. Незважаючи на те що сьогодні цей предмет не настільки популярний, для багатьох він залишається незамінним в побуті. Красива скринька не тільки практична у використанні, але й може стати відмінним елементом декору кімнати. Не обов'язково купувати дорогий... ( подробнее )

Пуловер "летюча миша" спицями: опис, покрокова інструкція та техніка в'язання

Виріб, принцип виконання якого ми досліджуємо в представленому матеріалі, виглядає дуже стильно, а тому користується великою популярністю серед модниць різних віків. Ось тільки найефектнішу модель далеко не кожному вдасться відшукати на полицях магазинів. Або колір не той, або занадто багато декору, або розміру підходящого немає - причин може бути... ( подробнее )

Зворотний декупаж тарілок: покроковий майстер-клас з фото

Техніка зворотного декупажу тарілок дозволяє використовувати їх не тільки в якості прикраси святкового столу, але і для їжі, так як передня частина посуду залишається незачепленою. Весь процес перетворення відбувається на задній стороні. Ця елегантна техніка може стати ще більш цікавою, якщо додати до неї орнаменти, нанесені за допомогою трафаретів.

Якщо... ( подробнее )