Финансовые Хобби

Ангоб - це що таке... Склад покриття та нанесення

Ангоб – це біле або кольорове покриття для глиняних виробів. Це речовина ідеально підходить для підкреслення природного кольору глини і для додавання декоративних акцентів. Його наносять на вологе або сухе глину, а потім обпалюють. При необхідності, його можна покрити глазур'ю. Використання ангобов може бути простежено до 3000 р. до н. е. Зразки... ( подробнее )

Невеликі вишивки хрестом: схеми та цікаві ідеї

Невеликі схеми вишивки хрестом будуть вам корисні у багатьох випадках. По-перше, коли ви хочете швидко зробити подарунок ручної роботи. По-друге, коли ви тільки почали захоплюватися новим хобі. По-третє, це найпопулярніший розмір для гри "Раунд Робін", про яку більш докладно буде розказано в кінці статті.

Тому зараз варто виділити кілька... ( подробнее )

Що зробити з коробки: цікаві варіанти

Пакувальні коробки майстри рукоділля ніколи не викидають, адже це справжнє джерело для втілення творчих ідей. Щільний гофрований картон добре тримає форму, його зручно розрізати і склеювати, надаючи виробу необхідну конфігурацію. Гладка поверхня коробок прекрасно фарбується фарбами або маркерами. При необхідності деталі можна скріпити канцелярськими... ( подробнее )

Принцип в'язання спицями візерунків зі спущеними петлями

Речі з пряжі, пов'язані своїми руками, ніколи не виходили з моди. Більш того, з класичних петель, можна створити оригінальні візерунки і нові способи в'язки. Допущену помилку сучасні майстрині перетворюють в дивовижні ажурні переплетення. В'язані спицями візерунки зі спущеними петлями сьогодні дуже популярні. Вони додають виробу загадкову напівпрозорість.

Способи... ( подробнее )

Як і з чого робляться в'язані гачком іграшки для малюків

Першими розвиваючими іграшками для новонародженого малюка є брязкальця. Вони своїм звуком привертають увагу дитини. Яскраві кольори і незвичайні форми дивують і допомагають пізнавати світ. Видають звуки іграшки можуть бути не тільки пластмасовими або гумовими, але і в'язаними гачком. Брязкальця, зроблені руками, несуть тепло і любов. А також дарують... ( подробнее )

Дивовижні пояси з бісеру своїми руками

Дивіться здалеку — цікавий пояс з візерунком. Але придивившись ближче, розумієте, що виконаний він з дрібних крупинок різнобарвного бісеру. І така копітка робота притягує ваш погляд і заворожує на довгий час. Так чому ж не спробувати створити подібну красу своїми руками? Пояс з бісеру відмінно підходить під багато гардероби, під багато стилів. І... ( подробнее )

Різновиди і вартість монети "20 копійок" 1983 року

Вартість двадцатикопеечных монет, виставлених на віртуальних нумізматичних аукціонах, залежить від їх стану. Наприклад, добре збережена монета може збагатити свого володаря більш ніж на 600 рублів. «20 копійок» 1983 р. на віртуальних аукціонах

У 2016 році вартість двадцатикопеечных монет 1983 року, класифікованих як «практично не були в... ( подробнее )

Про унікальність деяких монет 1924 року. Вартість рідкісних і звичайних монет

Якщо в радянські часи межею мрій нумізматів були монети, викарбувані в царській Росії, то коло інтересів сучасних колекціонерів монет значно розширився.

На нумізматичних аукціонах сьогодні можна зустріти монети початку радянської епохи, наприклад, 1924 року. Вартість монет залежить в першу чергу від того, як вони збереглися. Також беруться... ( подробнее )

Як зробити фотографію чіткіше за кілька хвилин?

Довго намагаєтеся зробити фотографію чіткою, але нічого не виходить? Тоді ця стаття для вас порятунком. Багато наведені нижче лайфхаки дозволять поліпшити якість зйомки навіть на самій звичайній камері. Ви дізнаєтеся, як зробити фотографію чіткіше без особливих навичок і зусиль. Стійке положення камери

Найголовніша причина змащеній фотографії... ( подробнее )

Старі і нові монети Саудівської Аравії

Офіційною валютою Країни двох мечетей (так часто називають Саудівську Аравію) є ріял. Володіючи нечуваними золотим забезпеченням, саудівський ріял з перших днів став конвертуватися в іноземну валюту.

Розмінна монета рияла носить назву хала. В одному рияле міститься 100 халалов. Розміняти один ріял можна було монетою в 100, 50, 25, 10 і... ( подробнее )