‘инансовые ’обби

як зробити н≥с Ѕурат≥но з р≥зних матер≥ал≥в

” вашого сина або дочки скоро ранок ≥ вихователь сказав вам зробити костюм Ѕурат≥но? ќд€гнути дитину в сорочку, штани ≥ жилет неважко, а от €к зробити н≥с? Ѕурат≥но Ц казковий хлопчик, €кого вир≥зав ѕапа  арло. јле не з дерева ж робити н≥с! ј з чого? ¬≥дпов≥дь на це питанн€ ви знайдете в статт≥. Ќ≥с з паперу

¬иготовити такий атрибут... ( подробнее )

як зробити эустому з б≥серу

≈устома Ц це красивий багатор≥чний кв≥тка, €кий за формою свого бутона дуже нагадуЇ тро€нду. ќстанн≥м часом ц€ рослина дуже полюбилос€ сад≥вникам. Ёустомой прикрашають €к приватн≥ клумби, так ≥ м≥ськ≥. ј де€к≥ д≥вчата нав≥ть вирощують красивий кв≥тка на п≥дв≥конн≥. якщо ви не любите возитис€ в земл≥, але хочете мати екзотику будинку, то вих≥д Ї.... ( подробнее )

як зробити костюм мавпи

ƒумаЇте, що створити костюм мавпи дуже складно? Ќ≥чого под≥бного. ¬арто трохи напружити фантаз≥ю ≥ пом≥ркувати про те, €к же можна зкреативити. ” п≥дсумку ви зум≥Їте створити образ з п≥дручних матер≥ал≥в. ј що робити, €кщо натхненн€ не приходить? “од≥ читайте статтю ≥ шукайте в н≥й р≥шенн€ проблеми з креативн≥стю. ƒоповнюЇмо комб≥незон атрибутами

Ќайпрост≥ший... ( подробнее )

Ўапка "¬едм≥дь": €к пов'€зати на спиц€х

ѕеред тим, €к настане зима, саме час подумати про те, а чи Ї у дитини тепл≥ реч≥ на холодну пору. ÷е стосуЇтьс€ не т≥льки рукавиць, шкарпеток, але ≥ шапочок. «розум≥ло, необх≥дне можна запросто купити в магазин≥, але може вийти так, що абсолютно однаков≥ реч≥ будуть од€гнути к≥лька д≥тей.  ожна мама мр≥Ї про те, щоб у њњ малюка було щось ориг≥нальне,... ( подробнее )

ўо таке мохер? ѕр€жа дл€ в'€занн€. ¬≥зерунки дл€ мохеру

÷ей продукт в≥домий не т≥льки в€зальщицам, але ≥ вс≥м покупц€м, €к≥ ц≥кавл€тьс€ натуральними матер≥алами. „и виправдана ц≥на на так≥ вироби? ” чому њх переваги? ƒл€ €ких вироб≥в п≥дходить мохер? ўо таке ангора ≥ в чому в≥дм≥нн≥сть цих двох тип≥в шерст≥? як≥ види мохеру ≥снують ≥ €к за ним догл€дати? —пробуЇмо роз≥братис€ в цих питанн€х посл≥довно.... ( подробнее )

ќльга Ќикишичева: б≥ограф≥€ ≥ ц≥кав≥ факти

Ѕагато хто з нас хочуть навчитис€ шити, але в≥дмовл€ютьс€ в≥д спроб ≥з-за страху перед труднощами. ¬с≥ ц≥ страхи усп≥шно руйнуЇ промениста ≥ €скрава ќльга Ќикишичева. ¬певненим рухом руки вона р≥же тканина кравецьк≥ ножиц€ми, швидкими ст≥бками перетворюЇ клапт≥ в красив≥ ≥ стильн≥ сукн≥ та сама позуЇ в модел€х, одержан≥ буквально за п≥вгодини. Ќе... ( подробнее )

‘отостуд≥€ Air Rooms: опис, послуги

«робити красиву ≥ €к≥сну фотограф≥ю в наш≥ дн≥ не проблема. —учасний ≥нтер'Їр, правильний св≥тло, мак≥€ж, зач≥ска, елегантний од€г - все це складов≥ частини профес≥йного фото. ‘отостуд≥€ Room Air в ћоскв≥ надаЇ послуги в≥зажиста, стил≥ста, фотографа, а також здаЇ в оренду студ≥њ. ’очете отримати у своЇ портфол≥о сер≥ю чудових фото? “од≥ вам до профес≥онал≥в.

ќпис

Air... ( подробнее )

як зшити кардиган з трикотажу своњми руками? ¬икр≥йки вироб≥в

ƒумаЇте зшити кардиган з трикотажу своњми руками? ¬икр≥йки будувати не вм≥Їте ≥ боњтес€, що у вас н≥чого не вийде? ƒорогу здолаЇ той, хто йде. ” ц≥й статт≥ розм≥щено 5 викр≥йок кардиган≥в, €к≥ зможе виготовити нав≥ть починаюча швачка. «апас≥тьс€ терп≥нн€м ≥ приступайте до творчого процесу.  ардиган з хвил€ми

“рикотаж Ц примхливий матер≥ал.... ( подробнее )

–обимо костюм мексиканц€ своњми руками: пончо, сомбреро

≤нод≥ на св€то потр≥бно прийти в костюмах р≥зних народ≥в св≥ту. “ут батькам доведетьс€ уважно розгл€нути нац≥ональн≥ костюми ≥ вибрати той, €кий буде ефектно вигл€дати, та й зробити €кий буде прост≥ше. ” статт≥ ми розгл€немо вар≥ант новор≥чного костюма мексиканц€. “акий нар€д б≥льше п≥д≥йде дл€ хлопчика. —кладаЇтьс€ костюм фактично з верхньоњ частини.... ( подробнее )

 остюм ћ≥кк≥ ћауса: покрокова ≥нструкц≥€

ћ≥кк≥ ћаус - самий в≥домий мультипл≥кац≥йний герой у св≥т≥, €кий був створений в 1928 роц≥ ”олтом ƒ≥снеЇм. ÷ей безжурний мишен€ п≥дкорив серц€ гл€дач≥в, ≥ по сей день за його пригодами з задоволенн€м спостер≥гають не т≥льки юн≥ гл€дач≥, але ≥ њх батьки. —аме тому костюм ћ≥кк≥ ћауса користуЇтьс€ незм≥нною попул€рн≥стю.

ћатер≥али

¬иготовленн€... ( подробнее )