Финансы

Електроінструменти і ковбаса сичить: зустрічайте новий Австралійський особа Хоумбейс

На світанку в четвер, Австралійський рітейлер ПІ Джей Девіс буде кидати його першої корчі на Барбі дбайливо укритої серед квітів і кашпо в колишньому приписки магазині на неприваблива, рітейл-парк у Сент-Олбанс.

Кухар барбекю-це новий бос КК Bunnings, часто називають будь-роздрібної мережі в Австралії і славиться своїми "ковбаса шипіт".... ( подробнее )

Столітні клуб: багаті інвестори очікують, досягне 100

Більше половини з найбагатших інвесторів у світі розраховує дожити до 100-річного віку, за даними опитування.

В UBS з управління активами опитано 5,000 заможні люди (мільйонери), визначається як має щонайменше $1 млн в інвестованих активів, у 10 країнах, включаючи Німеччину, Великобританію, США та Тайвань, і виявили, що 53% були впевнені... ( подробнее )

Інфляція у Великобританії несподівано впав до найнижчого рівня за рік

Інфляція у Великобританії несподівано скоротилася минулого місяця до найнижчого рівня більш ніж за рік, так як більш низькі ціни забезпечили деяке полегшення для безгрошової британців.

Індекс споживчих цін знизився з 2,5% у березні до 2,4%, за даними Управління Національної статистики (ons). Економісти прогнозували, що річні темпи зростання... ( подробнее )

Ухилення від сплати податків не тільки на Заході: це змова, щоб тримати надто бідною Африці

Є втішні русло оповідання, яке говорить нам, що народи Африки, як і весь світ, що розвивається, почувають себе добре. Дивитися останні терористичні інциденти, останній спалах лихоманки Ебола і областей посухи, і ви побачите, що бідність-це бути полегшені і хвороб укладені в окремі кишені. Поєднання Західної допомоги та інвестицій Китаю і омолоджуючий... ( подробнее )

Телеграф Медіа група показує 35% гендерний розрив в оплаті праці

Жінки, що працюють на Телеграф Медіа група (ТМГ) сплачують на 35% менше, ніж чоловіки, в середньому, найбільший гендерний розрив в оплаті праці з будь британської газети видавця або мовника повідомили офіційні цифри на сьогоднішній день.

Нік Х'ю, виконавчий директор Медіа-групи телеграфу, сказав, що розрив в оплаті праці була неприйнятна,... ( подробнее )

Будівництво Великобританії відскакує сектора після 'звір зі сходу'

У будівництві допомагали складно будівельному секторі Великобританії оговтатися в минулому місяці від суворої зимової погоди, що призвело до зупинення будівельних майданчиків у березні.

Після різкого спаду в результаті хуртовини принесли в Британію "звір зі сходу", остання перевірка працездатності показала, будівництва – близько 6% економіки... ( подробнее )

Води фірма взялася за ?1,500 від мене – але це не поверну'

Більше року тому, я жив у квартирі і оплачував мої рахунки за воду в Темзі води. Після того як я пішов, Мій аккаунт був проданий як частина пакета бізнес-рахунків водних ресурсів і водний замок.

Це була помилка, так як моя квартира була в житловому адресу. Я вже заплатив всі мої рахунки за воду. Неймовірно, потім замок вода прийняла ряд... ( подробнее )

Торгова війна? Що вам потрібно знати про нас стали тарифи

Як світ приходить на грань торговельної війни?

Ключовою темою передвиборної кампанії Дональда Трампа в 2016 році, що американські робочі місця були втрачені в результаті несправедливою світової торгівлі. Більшість коментаторів думали, що це було хвастощі, коли Трамп пригрозив ввести тарифи на китайські товари різко і, щоб витягнути нас... ( подробнее )

Зараз немає плану на квартал і місяць, крім заплутування

'Ні праці, ні Торі переконливого плану на квартал і місяць", - заявив пан Макферсон, колишній високопоставлений чиновник в казначействі, на Twitter. Цей поважний державний службовець, який бачив міністри обох основних партій борються з економічною кризою, продовжував запитувати: "у британців ніколи не було так погано обслуговується двома основними... ( подробнее )

Великобританія побудує власну супутникову систему, якщо заморожені з ЄС Галілео – канцлер

Канцлер, Філіп Хаммонд попередив, що Великобританія буде будувати власну систему супутникової навігації, щоб конкурувати з ЄС €10 млрд. проект (?9 млрд) "Галілео", якщо Брюссель здійснює свою загрозу заблокувати доступ.

Європейська комісія посилається на правові питання про обмін конфіденційною інформацією з державою-членом, щоб виправдати... ( подробнее )