Финансы

Вінс кейбл звинувачує мережу залізничних і фірма hs2 бути потайливим

Сер Вінс кейбл звинуватив залізничної мережі та залізничного сполучення ТГ2 бути потайливим у вирішальний момент для транспортної інфраструктури у Великобританії.

У лідера ліберал-демократів сказав, що повторний відмова публікувати протоколи засідань Ради директорів склав "зростаюче відсутність прозорості" в обидві бюджетних організацій. Залізничної... ( подробнее )

Airbus і Bombardier для партнера в програмі літака

Європейський авіаційний гігант Airbus купує контрольний пакет акцій у програмі компанії Bombardier C-серії.

Два авіабудівники оголосили про партнерство в понеділок увечері, тижня після того, як бомбардир був збитий імпорт 300% податок з США після скарги від конкурента Boeing, що компанія кинула своїх літаків серії C "абсурдно низькими цінами.

Канадська... ( подробнее )

Ціни на житло зростуть на 5% в рік в більш погані новини для потенційних покупців

Темпи зростання цін на житло збільшився на 5% у серпні, за офіційними урядовими даними, далі дому в недоступному для молодих покупців вже вичавили від зростання інфляції.

У Великобританії середня ціна будинку зросла на 1000 фунтів стерлінгів у серпні, щоб досягти ?226,000, офіс для національної статистики (ons) сказав. Зростання взяв річному... ( подробнее )

Я був підмайстром. Чому у інших з цього шляху зрадили? | Х'ю М'юїр

Де-то в моєму горищі є потертості, пожовтіння сувій зі свічкою-сургучна печатка, вручив мені для підписання в 1982 році. Це повна угода між мною та рекордери Південного Ессекса, частина будинку Графствах газет, торгівлю в даному випадку в якості диктофона Ньюхем в східному Лондоні. Я досі не впевнений, хто отримав кращі угоди: протягом п'яти років... ( подробнее )

Індекс FTSE 100 зріс до рекордно високого закриття за підсумками переговорів вихід Великобританії глухий кут

Індекс FTSE 100 досяг новий максимум закриття після глухого кута в останній раунд переговорів вихід Великобританії викликала розпродаж фунта.

Фондовий ринок складається із найбільших фірм Великобританії закрито до 22 пунктів (0.3%) в 7556.24.

Зростання відображає більш слабкий фунт, що робить Британські товари і послуги дешевше... ( подробнее )

Планування ВАЕ 1000 порізів роботу

Як повідомляється, найбільший британський Підрядником, ВАЕ Systems планує скоротити понад 1000 робочих місць на виробництві.

Багато скорочення торкнуться заводу БЕ Уортон в Престоні, Ланкаширі, але там теж будуть втрати робочих місць в інших місцях, Новини неба повідомили. БЕ, як очікується, Зробити оголошення пізніше в понеділок або у... ( подробнее )

Молоді люди запозичень для покриття основних витрат на проживання, попереджає місті барбоса

Керівник фінансового британський регулятор попередив, що зростаюче число молодих людей, що мають в позикових коштах для покриття основних витрат на проживання.

Ендрю Бейлі, керівник управлінням з фінансових поведінки Адміністрації, розповів Бі-бі-сі, що, хоча вона ще не досягла кризового рівня, викликає тривогу, що серед молодих людей зростає.... ( подробнее )

Низька оплата праці культура Великобританії кидає людей у низькооплачуваних робочих місць, знаходить дослідження

Низький Великобританії платять культури підстерігає людей у низькооплачуваних робочих місць і запобігає їх від виходу на повний робочий день з більш високою зарплатою, за даними великого дослідження, галузей, якими урядом орган, який відстежує соціальної мобільності.

Тільки один із шести робітників, які отримують низьку заробітну плату... ( подробнее )

Залізничної мережі, щоб отримати бюджетні імпульс незважаючи на побоювання з приводу ефективності

Залізничної мережі буде надано розширений бюджет, ймовірно, буде більш ніж ?40 млрд, британська залізниця – незважаючи на регулятор підсвічування більше побоювань за мільярди втрачених через неефективність.

Уряд оголосить наприкінці цього тижня, скільки він готовий витратити на утримання та експлуатацію залізниць Великобританії протягом... ( подробнее )

Головний Кобе сталь визнає, що скандал досяг довіру в якості автомобіля чеки викладати

Виконавчий директор Кобе Стіл попередив, що поглиблення скандал за неправдиві дані оглядів може поширюватися за межі Японії, і визнав, що зараз його компанія "нульове довіру".

Загальні американський автоконцерн Motors є останнім виробником, щоб перевірити, чи є його автомобілі містять помилково сертифікованих деталей або компонентів, одержуваних... ( подробнее )