Финансы

Розкрили: закони, які дозволяють ізгоїв трейдерів дак свої борги

Пенсіонер Джеймс Бидвелл* вирішив інвестувати свої заощадження в консерваторії і подвійні двері в його будинку в Севеноуксе, Кент. Сассекс склопакети представив спокусливо оцінювати через веб-сайт заявку на замовлення і його директором, Люк тестер, відвідав будинок Бидвелла, щоб оцінити роботу у лютому 2017 року.

Цитата фунтів 21,760 і... ( подробнее )

Abellio, NS і чому Амстердам експрес завжди йде через Дублін

Комфортабельний міжміський потяг, що з'єднує Амстердам в Роттердам блискавки між двома містами всього за 40 хвилин і, при прогулянці-до ціною всього за $ 15.40 (?13.50), ставить наші тарифи на ганьбу. Голландські залізниці раніше на національному рівні, управляється компанія nederlandse Spoorwegen (NS) і маршрут між двома містами претендує на 100%... ( подробнее )

LeoVegas оштрафували за прийом ставок від проблемних гравців

LeoVegas стала останньою ставки фірма буде оштрафована за прийом ставок від проблемних гравців, які просили заборонити, як планувалося загальногалузевих самовиключення схема затримки.

Комісія з азартних ігор змусила LeoVegas заплатити ?600,000 покарання за ряд порушень після відкликання ліцензії компанії на роботу у Великобританії.

Більшість... ( подробнее )

Боси дзвіницею пріоритети платити за справами компанії, депутати почути

Колишніх директорів дзвіницею, здавалося, більше піклуються про своє платні пропозиції ніж діяльність компанії напередодні його краху, за даними показань до депутатів міської інвестиційної компанії blackrock.

Це твердження прийшло в ході останнього слухання спільне розслідування двох спеціальних комітетів палати громад, в яких аудитор КПМГ... ( подробнее )

Пластикові заборони по всьому світу Дент зростання попиту на нафту, каже ВР

Заборони по всьому світу на один використовувати пластикові предмети, такі як Carrier сумки Дент зростання попиту на нафту в найближчі два десятиліття, за даними BP.

Однак, у Великобританії-штаб-квартира нафтогазової фірма заявила, що як і раніше очікує глобальний голод на нафту, щоб рости протягом багатьох років і не пік до кінця 2030-х... ( подробнее )

Дебют в Spotify фондового ринку: все, що вам потрібно знати

Spotify це готова зробити свій дебют фондового ринку у вівторок, флотації на Нью-Йоркській фондовій біржі, які могли б вартість компанії на 20 млрд$$25 млрд (?14,2 млрд до $ 17,8 млрд) за даними аналітиків.

Музика потокового бізнесу був запущений 12 років тому в якості безкоштовного сервісу, фінансується за рахунок реклами. Spotify тепер... ( подробнее )

Ціни на житло у Великобританії впали другий місяць поспіль, з Лондоном слабким регіоном

Ціни на житло у Великобританії знизився в березні другий місяць поспіль, з Лондон знову найслабший регіон, по всій країні, один з найбільших британських іпотечних кредиторів.

Середня ціна будинку в минулому місяці ?211,625, знизився на 0,2% порівняно з попереднім місяцем. У лютому, значення впали на 0,4%. Річні темпи зростання в березні... ( подробнее )

Нарешті, привід для радості: ціни на житло падають | Ларрі Елліотт

Ринок житла мертвий. Найбільшого іпотечного кредитора Великобританії, Галіфакс, каже, що ціни впали в квітні на 3,1%, найбільший місячний спад у майже вісім років. Доставка преси поховати це жахлива новина ще в своїх виданнях, побоюючись, що він буде поширюватися похмурості і зневіри.

Ми повинні відучити себе від цього способу мислення.... ( подробнее )

Ви можете реально заощадити на заставу, угробивши кави і тости з авокадо? Я намагався з'ясувати

Ви можете реально заощадити на заставу, угробивши кави і тости з авокадо? Я намагався з'ясувати Власність Ви можете реально заощадити на заставу, угробивши кави і тости з авокадо? Я намагався з'ясувати

Для багатьох молодих людей, урізання трохи розкоші не буде власності реальністю. Але що може проводити щоденник і поради від... ( подробнее )

Думка опікуна про працю і банки: не казино капіталізм | Суспільство

Не повинно бути ніяких пробок шампанського плескає, тому що Королівський Банк Шотландії зробив свою першу прибуток на 10 років. За роки РБС напився на свою гординю. Коли фінансова криза вдарила в 2008 році, її баланс – ?2,2 трлн доларів – більше, ніж вся економіка Великобританії. РБС побіг в уряд Гордона Брауна на катапультування. Протягом двох років,... ( подробнее )