Финансы

Вестфілд продажу виглядає як рефлекторна реакція на Амазон вік | Нілс Pratley

Криза довіри серед власників великих торгових центрів-це заразно. Минулого тижня він був Hammerson, Бірмінгем кориди народні, торги на Інту, власник торговий центр metrocentre в Гейтсхеді. Тепер, за великим розмахом, французький гігант компанія unibail-rodamco в це платять $25 млрд (?18,5 млрд) для власного торгового центру westfield, Австралійський... ( подробнее )

Знаки & Спенсер продає Гонконг магазинах, оскільки він відступає від зарубіжних ринків

Знаки & Спенсер продає свої магазини в Гонконзі і Макао як продавець штовхає на широкій капітальний ремонт.

Одяг і харчова ланцюжок продає один зі своїх ключових небританского операції своїм давнім партнером франшизи в регіоні, Аль-Футтаим, для нерозкритою суми. Маркс і Спенсер продає 27 магазинів, які будуть тримати в М&s ім'я... ( подробнее )

Дивує зростання цін на житло у Великобританії, як відсутність будинки на продаж паливом ліфт

Ціни на житло Дивує зростання цін на житло у Великобританії, як відсутність будинки на продаж паливом ліфт

Зараз середня ціна в ?211,756 але експерти відзначають загальну тенденцію зростання сповільниться Юлія Kollewe Чт 1 лютого 2018 08.50 МСК Останнє редагування четвер 1 09.09 2018 за Гринвічем лютого Поділитися... ( подробнее )

Подивіться мА без рук: що це значить, коли всі автомобілі можуть їздити самі?

Канцлер, можливо, були зацікавлені, щоб говорити про автономній майбутнє у його бюджет, а ті гроші, які найголосніше говорили минулого тижня прийшов з інтернет-компанії ?ber млрд фунтів зі шведського автовиробника Вольво.

Шкала порядку передбачає, водія машини дійсно міг бути просто за рогом: 24,000 Вольво повинні бути споряджені з Ride-град,... ( подробнее )

У неділю магазини, спорт-барів і ... в бій, щоб створювати нашу сучасну вихідні

3 березня 1986 року, БМ гості комплексу brownhill писав прем'єр-міністра Маргарет Тетчер, висловлюючи стурбованість у зв'язку з планами уряду, щоб дозволити магазинам працювати по неділях. "Я християнин і вважаю, що неділя-це день відпочинку," гості комплексу brownhill пояснив.

Гості комплексу brownhill (стать невідома) не був самотній.

МДж... ( подробнее )

Перше падіння обсягів продажів автомобілів протягом п'яти років списують на побоювання з приводу заборони дизель

Продажі автомобілів у Великобританії знизилися в 2017 році, після п'яти років бурхливого зростання, з промисловістю звинувачувати владу за обвал споживчої довіри в дизельних автомобілів.

Загальний обсяг продажів за минулий рік були 2,54 м нових автомобілів, зниження на 5,6% по відношенню до 2016 року, з дизельними продажів знижується 17%.... ( подробнее )

Спред-беттінг індустрії може поставити клієнтів в небезпеку заподіяння шкоди, - говорить на умовах FCA

Акції спред-ставки британських компаній впали після того, як місто барбоса знайшли широке недоліки, які можна було б покласти споживачі серйозна небезпека.

Управління з фінансового регулювання і нагляду (FCA) заявив, що "зон радиотени серйозну заклопотаність" у контракти на різницю на ринку, який є одним з видів ставок на фінансові продукти... ( подробнее )

Обидва Великобританія і Єврозона буде страждати від не-Інтернет-вихід Великобританії з ЄС, вважає МВФ

Міжнародний валютний фонд попередив, що обидві сторони в переговорах вихід Великобританії з ЄС постраждали б, якби Великобританія залишила ЄС без угоду.

Офіційний декрессин МВФ повідомив агентству Reuters, що жорсткий прикордонний контроль і повернення до тарифів Всесвітньої торгової організації може викликати пошкодження по обидві сторони... ( подробнее )

ГКН відкидає ?7 млрд ворожий підхід від суперника Мелроуз

ГКН, на FTSE 100 в аерокосмічної та автомобільної компанією, яка випустила попередження прибутку шоку в листопаді відхилив небажаних ?підхід, 7 млрд від конкурента Мелроуз і оприлюднив плани роздвоїтися.

Битва заявку зараз, швидше за все, як Мелроуз, який спеціалізується на придбання борючись бізнесу, повертаючи їх і продавати їх на прибуток... ( подробнее )

Криза з carillion: уряд Великобританії замкнені в останній відчайдушній рятувальної переговори

Уряд веде переговори з будівельними та аутсорсингу фірма дзвіницею, в останній відчайдушній спробі запобігти краху компанії, відповідальної за важливі послуги в школах, лікарнях і в'язницях.

З бухгалтерська фірма Гей шикувалися в чергу, щоб керувати адміністрацією, яка може бути активована після того, як в понеділок, рятувальне угода, як... ( подробнее )