Финансы

Роздрібні продажі у Великобританії коливатися в 'мізерні' жовтень, але ціни на житло лізуть – бізнес відео

Лихоманка-дерево ціна акцій фото: Reuters

Кожен будній день вранці, сьогодні бізнес подає великі розповіді, розумні аналізу та гарячі теми прямо на Ваш поштовий ящик.

Крім основних новин, які ви могли б очікувати, є на-а-погляд порядок денний головної події дня, проникливі... ( подробнее )

'У нас є ?450,000 кредитів – але ми розслабилися про підвищення відсоткової ставки'

Розмір іпотечного кредиту, взятого покупців, вперше Кіран Елліс, 32, і Джордан Стефанов, 29, надішлемо здригається через багатьох людей. Пара запозичила близько ?450,000 в червні, щоб купити ?490,000 двох-кімнатна квартира в Кришталевий палац на півдні Лондона – але вони відносно спокійно ставляться до зростання процентних ставок.

Зростання... ( подробнее )

Білл Гейтс, Джефф Безос і Уоррен Баффет багатшими, ніж найбідніша половина з нас

Три найбагатших людини в США – Білл Гейтс, Джефф Безос і Уоррен Баффет – мати стільки багатства як нижня частина населення США, або 160 мільйонів чоловік.

Аналіз багатством найбагатшим людям Америки виявили, що ворота, Безос і Баффет сиділи на комбінованому $248.5 млрд (?190bn) удачі. Інститут політичних досліджень сказав, що зростаючий... ( подробнее )

Містер рамі, Автор звинувачує Джон Льюїс Різдво оголошення в плагіаті

Відомий письменник та ілюстратор дитячих книг запропонував Джон Льюїс, можливо, запозичені одному зі своїх оповідань на останнє Різдво реклама, яка була запущена з великою помпою минулого тижня.

Кріс Рідделл, який до недавнього часу був лауреатом дитячої, виклав свій варіант реклами в соціальних медіа, порівнюючи його зі сцени в його ж... ( подробнее )

'Це трохи гордості': останні Холден відзначає кінець виробництва автомобілів в Австралії

В 5: 45 ранку в четвер, три покоління родини Грант звалили на Холден Комодор і витягли з гаража в західному передмісті Мельбурна Санбері і повернувся до Аделаїді.

Це був другий раз в шість днів, вони зробили 700 км поїздки. Перший, в суботу, було дві машини конвою: Деніел Грант і його 16-річний син, Яків, у 2006 червона ВЗ Комодор SS і... ( подробнее )

Широкосмугового зв'язку і користувачів стаціонарного телефону, щоб отримати автоматичну компенсацію за неякісну послугу

Широкосмугового доступу клієнтів і стаціонарні, які страждають поганим обслуговуванням отримає частку в розмірі більш ніж ?140 млн. в рік від нової автоматичної компенсації створюються найбільших постачальників Великобританії.

Регулятор телекомунікацій ofcom, регулююча, говорить, що нова система, яка дозволить провайдерам платити автоматично... ( подробнее )

Асда головний виконавчий директор Шон Кларк відходить в сторону, як ланцюга домагається відновлення

Асда вже розлучилися зі своїм виконавчим директором тільки після 18 місяців, незважаючи на недавні ознаки того, що тенденція падіння продажів в умовах цінової війни з дискаунтерами lidl і aldi, був заарештований.

Мережа супермаркетів, чия материнська компанія, "Уолмарт", є найбільшою в світі компанією за обсягом виручки, заявив виконавчий... ( подробнее )

GoCompare відкидає "опортуністичні" пропозицію про поглинання за пошук власника

GoCompare відкинув незапитуваний пропозицію про поглинання з боку власника zoopla і uSwitch оцінка бізнесу майже ?420м.

У групі порівняння цін сказав, що пропозиція "принципово недооцінює GoCompare і не відображає хороші перспективи зростання компанії", і йому було відмовлено в цьому місяці.

Він знаменує останній небажаних підхід... ( подробнее )

Дефіцит торгового балансу Великобританії збільшився як слабкий фунт не зуміє збільшити експорт

Торгівля позиції Великобританії з іншим світом погіршилися в серпні, як слабкий фунт не зумів підняти продажу товарів за кордон.

Загальний дефіцит торгового балансу виріс до ?в серпні 5,6 млрд. від ?4.2 млрд у липні, найбільший розрив між імпортом та експортом в 11 місяців, за даними Управління Національної статистики (ons).

Цифри... ( подробнее )

Представляючи німб зверху: "здорового" морозива бере над Америкою

“Всі, кого ти любиш пішов. Є тільки морозиво"-це похмуро-Гумористична підпис використовується в недавньому оголошення на швидко зростаючий американський бренд морозива німб зверху.

Чорне дзеркало-стиль реклами, який втік в американських кінотеатрах перед фільмами, в тому числі жах флік, особливості літню жінку, напихають морозиво роботом... ( подробнее )