Новости

Чи поверне ВТБ гроші вкладникам

Український ВТБ був визнаний неплатоспроможним, а материнська структура рятувати не стала. Спершу звинувачення з боку Москви полетіли в бік Коломойського, а пізніше в бік Порошенко. Але адміністрація Фонду гарантування вкладів зайшла в банк в кінці листопада 2018 року, після кількох тижнів паралізації роботи банку, передає Економічна правда.

Група... ( подробнее )

Шлюбний контракт: Скільки втратить найбагатша людина в світі після розлучення

Статки найбагатшої в світі людини Джеффа Безоса оцінюється майже у 137 млрд доларів, а після розлучення його дружина можливо забере більше 65 млрд доларів, передають Сьогодні.

Після того, як подружжя заявили, що вони залишаться друзями“, Безосу, щоб віддати половину свого майна доведеться продати акції компанії Амазон.

Якщо Маккензі... ( подробнее )

Морепродукти і "родзинка": Що і за скільки воліють клієнти ресторанів в 2019

В цьому році люди цікавляться ресторанами з "родзинкою", а також паназійської кухнею (в'єтнамською, корейською та іншими), закладами з недорогими морепродуктів і італійськими ресторанами, передають Вести.

Так, генеральний директор компанії "Ресторанний консалтинг" Ольга Насонова розповіла, що відвідуваність у київських ресторанах зросла... ( подробнее )

Українці проголосували за нову назву коньяку України

Стали відомі результати опитування щодо нової назви коньяку України. Лідером стало назву Український бренді. Про це в понеділок, 14 січня, повідомляє прес-служба проекту Географічні зазначення в Україні, які проводив дослідження.

Так, згідно з результатами, чверть опитаних (25,6%) хочуть, щоб коньяк в Україні іменувався як Український коньяк... ( подробнее )

Техническое обслуживание банковского оборудования торговой марки Cassida

Приобретая высококлассную, надёжную технику для банка, не следует забывать о необходимости её регулярного обслуживания. Грамотный уход обеспечит бесперебойную работу устройств и сэкономит в дальнейшем значительные суммы на покупку новых изделий.

Сервисный центр Cassida

Полный спектр гарантийных, а также постгарантийных услуг клиент... ( подробнее )

У Кабміні повідомили про рекорд за пасажиропотоком в аеропортах

Сумарний пасажиропотік аеропортів України в 2018 році склав 20,55 млн осіб, це історичний показник. Про це в середу, 9 січня, повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Так, у порівнянні з 2017 роком, коли всі повітряні гавані країни обслужили 16,49 мільйонів чоловік, показник 2018 року на... ( подробнее )

Дуров ліквідує компанію Telegram Messenger LLP

Павло Дуров подав заяву про ліквідацію компанії Telegram Messenger LLP, внесеної до реєстру Роскомандзора. Відповідний документ опублікований у реєстрі юридичних осіб Великобританії. Він був поданий 19 грудня 2018 року і з'явився на сайті реєстру 4 січня 2019 року. Офіційні причини для ліквідації компанії не названі. Як зазначає РБК, Дуров не розкриває... ( подробнее )

Викрадачі вимагають 10 млн доларів в криптовалюте за дружину мільйонера

Ганна-Елізабет Фалькевик-Хаген, яка є дружиною норвезького мільйонера Тома Хагена, була викрадена 31 жовтня зі свого будинку Леренскуге. У записці з вимогою викупу числилося приблизно 10 млн доларів, які зловмисники згодні прийняти тільки в криптовалюте Monero, передають Сьогодні.

Як зазвичай, в записці містилася заборона на звернення в... ( подробнее )

Практичные методические уголки для садиков по выгодной цене

Для оформления детских учебных учреждений, а также детских садов используются всевозможные стенды. Такие красочные информационные уголки могут стать отличным дополнением к интерьеру любого детского сада. Если вы хотите заказать качественный стенд для детского учебного учреждения, тогда обязательно рассмотрите выгодное предложение от компании «Краина... ( подробнее )

В Україні скорочується кількість відділень банків

В Україні у жовтні-грудні 2018 року кількість банківських відділень скоротилося на 251 одиниць до 8509 відділень. Про це свідчать статистичні дані Національного банку, пишуть Українські новини в четвер, 10 січня.

Так, станом на 1 січня 2019 року кількість відділень банків становило 8509, тоді як на 1 листопада - 8760, на 1 липня - 9 128... ( подробнее )