Новости

Омелян розповів, коли запрацює "відкрите небо" з ЄС

Угода про спільний авіаційний простір між Україною та Європейським Союзом буде підписана у наступному році після виходу Великобританії з ЄС. Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає УНІАН.

"Розглянули транспортну стратегію до 2030 (домовилися з урядом, що її невідкладно затвердимо), стан підготовки євроінтеграційних... ( подробнее )

Hyperloop в Україні: Омелян розповість про поїздах Ілона Маска

Міністерство інфраструктури України анонсувало “Hyperloop в Україні“.“Всього три слова: “Hyperloop в Україні“. А детальніше завтра, 22 лютого, 14:15 розповість Міністр інфраструктури України Володимир Омелян“, - повідомляється на сторінці у Twitter Мінінфраструктури.

Лише три слова: “Hyperloop в Україні“.А детальніше завтра, 22 лютого,... ( подробнее )

Президент Roshen підтвердив торгівлю з Придністров'ям

Корпорація Roshen торгує з придністровської компанією Шериф на території Придністров'я. Про це заявив президент Roshen В'ячеслав Москалевський в інтерв'ю Радіо Свобода.

"Ну так, торгуємо, звичайно. І не тільки ми. Справа в тому, що ми торгуємо з ними як з резидентами Молдови, розумієте?" - сказав Москалевський.

Відповідаючи на... ( подробнее )

У Польщі перевіряють агентства по працевлаштуванню

Прикордонна служба Польщі проводить перевірки фірм на предмет нелегального працевлаштування іноземців. Найчастіше жертвами нечесних роботодавців стають громадяни України, передає Польське радіо.

Іноземці працюють без дозвільних документів, іноді навіть без візи. Днями працівники Прикордонної служби провели перевірку агентства з працевлаштування... ( подробнее )

Оточення Порошенко отримало велике родовище газу - ЗМІ

18 травня 2017 року спеціальний дозвіл на користування надрами (розробку з подальшим видобуванням газу і газового конденсату) отримало ТОВ " Аркона Газ-Енергія. Державна служба геології та надр продала спеціальний дозвіл цій фірмі без всякого аукціону, наголошується в розслідуванні програми Схеми.

Право видобувати газ на одному з найбільших... ( подробнее )

Підвищення цін на газ може розтягтися на 1,5 року - ЗМІ

У Кабінеті міністрів підготували новий варіант визначення ціна газу, повідомляють Українські Новини.

Згідно з інформацією і документами, які є в розпорядженні видання, за новим пропозиціям, які вже передані на аналіз в МВФ, підвищення цін на газ може бути розтягнуто на півтора року. Газ буде дорожчати щоквартально на 2-3% до квітня 2021... ( подробнее )

Україна залишається без робочих рук - Bloomberg

Україна допомогла залатати дірки на ринках праці від Праги до Варшави, які з'явилися із-за можливості вільного пересування по Європі для громадян східноєвропейських країн, а також з-за привабливих зарплат в багатих країнах Західної Європи, пише Bloomberg.

Як зазначає видання, низький рівень зарплат, конфлікт з РФ, девальвація гривні і корупція... ( подробнее )

Канал Прямий оформили на офшори, обслуговуючі лотерею УНЛ

Телеканал Прямий (колишній Тоніс) в грудні минулого року перейшов у власність кіпрської компанії Parlimo Trading Limited. Часткою в ній через іншу кіпрську фірму володіє Dadlaw Nominees Limited - секретарська компанія-співвласник лотереї УНЛ, яку пов'язували з президентським оточенням. Про це повідомляє проект Bihus.Info.

Власник Прямого... ( подробнее )

Глава Roshen про фабрику в Липецьку: "Так не діставайся ж ти нікому

Президент кондитерської корпорації Roshen В'ячеслав Москалевський заявив, що активи компанії в Росії не продасть дешевше, ніж за $200 млн. “У скільки би ви оцінили ті активи, які залишилися у вас після революції 1917 року, коли ви самі переїхали в Париж? Скільки вони коштують? Зараз, я думаю, вони нічого не варті. $200 млн мені за них ніхто в Росії... ( подробнее )

Риболовлі потрібні кріптовалюти заради своїх інтересів - експерт

Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка, незважаючи на тотальну критику експертного середовища, продовжує лобіювати власний проект закону “Про стимулювання ринку криптовалют та їх похідних“ (№ 7183-1).В НБУ законодавчу ініціативу назвали передчасною і недосконалою.

«Як я вже говорив, щодо криптовалют, Україна... ( подробнее )