Авто Бизнес

Бренд Premiorri почав випускати шини з посадочним діаметром 18 дюймів

Український виробник налагодив виробництво шин з посадковим діаметром 18 дюймів під брендом Premiorri. Старт виробництва 18-дюймових шин передувала масштабна модернізація підприємства в Білій Церкві.

Нові... ( подробнее )

Новий кросовер Kia Stonic представлять в регіональних дилерських центрах Kia

Офіційний дистриб'ютор Кіа в Україні «Фалькон-Авто» (входить до складу Корпорації «УкрАВТО») запрошує автомобілістів відвідати регіональні презентації нового кросовера Kia Stonic, які відбудуться 16 грудня у Харкові, Одесі, Львові, Дніпропетровську, Миколаєві, Запоріжжі та Сумах.

подробнее )

«Будинок Іграшок» приєднався до програми винагород Fishka

В передсвяткову зимову пору Fishka підготувала відмінна пропозиція для всіх учасників програми винагород. Відтепер купувати якісні безпечні іграшки та подарунки для дітей можна ще більш вигідно, адже найбільша українська мережа магазинів «Будинок Іграшок» стала новим партнером програми. Відтепер за кожен придбаний в цій мережі товар 5% його вартості... ( подробнее )

Новий кросовер Kia Stonic презентовано в Києві і доступний для придбання

9 грудня одночасно у всіх офіційних дилерських центрах міста Києва відбулися презентації нового субкомпактного кросовера Kia Stonic, який відтепер доступний для придбання.

У минулі вихідні кияни та гості... ( подробнее )

Fishka розігрує 5 сертифікатів на відпочинок в Греції на двох

Давно мріяли позасмагати на кращих пляжах Греції, побачити шедеври античної культури і спробувати страви середземноморської кухні? Програма винагород Fishka робить цю мрію досяжною. Кожен, хто придбає у грудні товари або послуги у партнерів програми і виконає прості умови новорічної акції, отримає шанс виграти один з п'яти сертифікатів на відпочинок... ( подробнее )

Новий кросовер Kia Stonic буде представлений одночасно у всіх дилерських центрах міста Києва

9 грудня офіційні дилери бренду Kia в Києві автомобілістів запрошують відвідати Дні відкритих дверей, присвячені офіційного дебюту кросовера Kia Stonic в Україні. Через тиждень подібні заходи пройдуть і в регіонах.

Яскрава... ( подробнее )

Мережа «ОККО» з грудня заправляє паливом тільки зимових марок

Щоб в холодну пору року відчувати себе максимально упевнено і безпечно за кермом, автомобіль необхідно заправляти саме зимовим пальним, яке за своїми експлуатаційними характеристиками відрізняється від літнього. Тому в мережі «ОККО», починаючи з грудня, продається паливо тільки зимових видів – як ДТ, так і бензини і газ.

подробнее )

Вже на 241 мережі АЗК «ОККО» заправляють автомобільним газом

Мережа «ОККО» продовжує активно встановлювати LPG-модулі на своїх АЗК. З кінця літа і протягом осені були введені в експлуатацію ще 11 нових модулів. Таким чином, сьогодні заправитися газом можна вже на 241 автозаправному комплексі компанії.

подробнее )

«Фалькон-Авто» розкриває вартість стартової версії субкомпактного кросовера Kia Stonic

Українські продажі абсолютно нового міського кросовера Kia Stonic стартують через кілька тижнів, при цьому шанувальники марки вже можуть прицінитися до новинки, яка буде доступна за ціною від 428 750 грн.!

Слідуючи... ( подробнее )

«Volvo Car — Харків». Офіційне відкриття концептуального дилерського центру Volvo

23 листопада у м. Харків відбулося урочисте відкриття концептуального дилерського центру Volvo, побудованого відповідно до новітніх стандартів Volvo Retail Experience (VRE). На церемонію офіційного відкриття завітали регіональний менеджер Volvo Cars, який відповідає за рінк Північно-Східної Європи, Чаба Лакатош та Менеджер з розвитку дилерської мережі... ( подробнее )