"Укрзалізниця" почала продавати металобрухт на ProZorro


Опубликованно 10.01.2019 06:24

В системі ProZorro.Продажу з'явилися перші чотири лоти від АТ "Укрзалізниця". На продаж виставили металобрухт, загальна початкова ціна якого становить 260 млн грн, повідомляє прес-служба Міністерства економрозвитку і торгівлі.

Аукціон призначений на 11 січня 2019 року, тому прийом пропозицій від потенційних покупців триватиме до 10 січня.

"Це перші лоти про продаж майна "Укрзалізниці", що з'явилися в системі ProZorro.Продажу, і одразу такі великі партії стратегічно важливого ресурсу для металургів — металобрухту. Це дійсно важливий прецедент, оскільки "Укрзалізниця" є найбільшим власником металобрухту в Україні. І тепер компанія може здійснювати свої продажі за ринковою ціною, що склалася в ході торгів через систему ProZorro.Продажу", — зазначив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

Він також зазначив, що на перші торги "Укрзалізницею" виставлено більше металобрухту, ніж імпортовано всього в цьому році українськими металургами.

В. о. директора ДП "Прозорро.Продажу" Олексій Соболєв переконаний, що незабаром в системі з'являться і інші лоти — вагони, які були у використанні, списані вагони, навіть продаж або оренда нежитлових приміщень.

Раніше директор по економіці і фінансам "Укрзалізниці" Андрій Рязанцев повідомив, що "Укрзалізниця" має металобрухтом на 2 млрд грн, а в цьому році ще сподівається отримати 300 млн грн від продажу металобрухту на ProZorro.

ДОВІДКА

АТ "Укрзалізниця" почала реалізовувати своє майно через систему ProZorro.Продажу на виконання постанови Кабінету міністрів №1054 від 22 листопада 2017.

Не пропустіть найважливіші новини і цікаву аналітику. Підпишіться на Delo.ua у TelegramКатегория: Финансы