Мережа ОККО встановить для зарядки електрокарів на більш ніж 300 АЗК


Опубликованно 14.12.2018 14:58

Мережа ОККО встановить для зарядки електрокарів на більш ніж 300 АЗК

До 2020 року ОККО планує укомплектувати понад 300 своїх АЗК зарядні пристрої для електромобілів. Партнером ОККО в розширенні мережі зарядних пристроїв виступить компанія СТРУМУ – один з лідерів виробництва програмного забезпечення і обслуговування электрочарджеров на ринку України.

«Наша мережа першої в Україні в 2012 році встановила пункт зарядки електромобілів на АЗК. Зараз у нас працює 41 пристрій в 11 областях. Більшість электрочарджеров встановлено на трасових комплексах, - розповів маркетинг-директор компанії Василь Дмитрів. - В 2018 році продажі електрокарів в Україні зросли більш ніж в 2 рази в порівнянні зі статистикою минулого року. Така динаміка зберігатиметься і, ймовірно, посилиться, враховуючи продовження дії пільгового ввезення електромобілів в країну. Крок нашої компанії цілком логічний - зробити цей сервіс доступним на більшості наших АЗК».

Протягом двох років мережа ОККО планує встановити у себе на заправках як звичні 3-фазні зарядки потужністю від 22 кВт, так і швидкісні «фаст-чарджеры», здатні за 20 хвилин зарядити на 80% електромобіль Nissan Leaf*. Такого заряду авто вистачить на 100 кілометрів пробігу, після чого можна поповнити запас енергії на наступному АЗК ОККО.

Завдяки мобільному додатком власники електрокарів зможуть бачити в онлайн-режимі актуальний статус кожного з пристроїв: не зайняте, не перебуває на обслуговуванні, потужність пристрою.

 *на даний момент найпоширеніша модель в УкраїніКатегория: Авто Бизнес