Розмір полароидного знімка. Чи актуальне "Полароїд" сьогодні?


Опубликованно 13.12.2018 09:50

Розмір полароидного знімка. Чи актуальне

Миттєво зняти будь-яку фотографію зараз може кожен смартфон. Та що там смартфон, планшети і навіть годинник вміють це робити! Пара дій – і ось вже ваші друзі, рідні та близькі можуть побачити вашу фотографію. Але, незважаючи на це, ми все більше проявляємо інтерес до старої доброї "мануальної техніки, від якої ми з нетерпінням чекаємо речових знімків.

Трохи з історії

«Полароїд» – це унікальна камера, на яку можна було знімати фотографії з веселощами, зручністю і, що найголовніше, моментально. Так, у наш час існують такі камери, які менше, технологічніше і швидше, але в них немає того самого аналогового відчуття зафіксованої історії.

Був час, коли в світ хлинула хвиля цифрової техніки, коли люди гналися не за якістю, а за технологіями. Але зовсім недавно люди стали цінувати речі, вироблені за канонами минулих років. Виникла мода на ретро-речі, до їх числа увійшов і «Полароїд». Компанія стверджує, що в сучасному інформаційному світі зростає попит на те, що виходить за рамки екрану смартфона. Технічні моменти

В даний час, за інформацією офіційного сайту Polaroid, в Росії можна купити три моделі камер з моментальною печаткою: Polaroid Snap; Polaroid Snap Touch; Polaroid 300.

Ці три моделі мають різні розміри полароидного знімка. Але спочатку розглянемо їх відмінності.

Polaroid Snap – компактна камера, яка здатна відразу виготовити зняте зображення шляхом технології безчернильной друку. Камера має роздільну здатність в 10 Мп, кілька режимів зйомки, можливість виставити таймер і зробити серію кадрів. У серійній зйомці здатна знімати 6 кадрів за 10 секунд.

Polaroid Snap Touch має ті ж технічні характеристики, що і у молодшого брата, але оснащений сенсорним екраном. А Polaroid 300 – це сучасна версія класичної моментальної фотокамери, яку ми всі колись любили.

Тепер про розміри полароидного знімка (у см). Polaroid Snap і Polaroid Snap Touch роблять фото розмірами 5?7,5 см або 2?3 дюйми. Polaroid 300 знімає зображення розміром 8,6?5,4 див. Автор: Антон Рідко 12 Грудня, 2018 0 коментарів Показувати: Нові Нові Популярні Обговорювані

Вийти

:) ;) :( :p :] :o :D :-/ :-$ <3 ? Увійти через соцмережі:

Анонімно ? Ви дійсно хочете видалити цей коментар? Видалити ? Причина скарги Небажана реклама або спам Матеріали сексуального чи порнографічного характеру Дискримінаційні вислови або натуралістичний контент Образи або погрози Повідомити Повідомити КоментуватиКатегория: Финансовые Хобби