Зловити.ком.АУ запуску найбільшої в історії День народження продажу


Опубликованно 07.12.2018 08:20

Зловити.ком.АУ запуску найбільшої в історії День народження продажу

Онлайн-дискаунтером зловити.ком.АУ запустить свій 12-й купити день народження сьогодні о 10 ранку — і компанія говорить, що це буде найбільше і найкраще.

Продажу, який закінчується опівночі буде включати пропозиції до 80% на тисячі товарів і марок у різних категоріях, у тому числі побутова техніка, краса, мода і homewares.

Деякі з "героїв" угод буде включати Дайсон V6 і тонкий Handstick вакуум, який буде продаватися за $149, що на $150 від $399.

В KitchenAid KSM150 ремісника стенд змішувач, який був $1078, буде доступна за $278, що становить економія 800$, в той час як Гугл домашньої розумною динамік, який склав $199 з'явиться у продажу за $97.

• Похмурим доказом падіння цін на житло

• Сім жінок, померлих протягом п'яти днів

• Фальшивий принц божевільний 30-річний контракт

Головний спеціаліст групи зловити з маркетингу Райан Грейсі заявив популярні щорічні продажі буде найбільшою в цьому році.

"Кожен рік на улов ми святкуємо наш день народження, і це завжди велика подія продажу на календар", - сказав він.

“Улов великий 12-й день народження буде найбільша, але і у нас є деякі неймовірні угоди на сотні тисяч товарів такі як 150 $від Дайсона, за 800 $від KitchenAid змішувач і 112 $з Google в домашній смарт-спікер.

“День народження приходить в захоплююче час для нас, так як ми нещодавно почали жити ловити — суміш ігор і покупок в інтернеті. Ми теж тільки почали нашу концепцію поп-ап магазин в Чадстоне ... де покупці можуть заощадити на наших топ 500 товарів".

Містер Грейсі сказала угод на день народження будуть доступні з 10 ранку у середу, 17 жовтня, нові пропозиції будуть проживати кожну годину і особливої економії від 7 вечора до півночі.

“Може бути обмежена в наявності тому переконайтеся, що ви стрибати онлайн на улов.ком.au або відвідайте наш Чадстоне магазині за деякі додаткові пропозиції на день народження, як тільки ви можете, щоб захопити ваші найнеймовірніші пропозиції," Містер Грейсі сказав.

Зловити.ком.АУ збирається запустити свою найбільшу в історії продаж, дня народження. Фото: Зловити.ком.АУ

Зловити.ком.АУ, це не єдиний рітейлер, щоб перейти на онлайн-Бонанза продажів.

Минулого тижня, австралійський інтернет-магазині Kogan.com пообіцяв "зламати інтернет" протягом двох днів здивувати продажу, який був розрекламований як "найбільший продаж австралійського інтернет-магазини ніколи не бачив".

Між тим, торгові наркомани готуються до плоту майбутніх продажів, включаючи Vogue онлайн ніч шопінгу, яка відбудеться 24-25 жовтня одинаків день 11 листопада, натиснути весела 13 листопада, Чорна п'ятниця 23 листопада і Кібер понеділок 26 листопада.

Однак ці продажі не без частки критики.

Коли натиснути весела випущений в 2012 році як відповідь в Австралії у великих міжнародних онлайн-продажів, як Кібер понеділок, на сайті, розбився, а значить, багато покупців пропустив угод і рітейлери втратили дорогоцінний продажів.

У листопаді минулого року, багато натиснути весела покупці залишилися розчаровані після ряду веб-сторінок в партнерських роздрібних мереж не відставати від раптового різкого збільшення попиту.

І після події цього року, багато незадоволені споживачі вийшли на соціальних медіа, щоб скаржитися на аншлаг пропозиції, попереджає, що ніколи не прибув і розбився веб-сторінок.

Між тим, в минулому році Чорна п'ятниця продажів в США привів до насильства і бійок серед покупців, конкуруючих за пропозиції в деяких магазинах, з деяких захоплених мисливців, як повідомляється, намагається корчити із співробітників, щоб бити по лінії.

alexis.carey@news.com.auКатегория: Бизнес