Отримано перше відео з астероїда Рюгу


Опубликованно 12.10.2018 02:10

Отримано перше відео з астероїда Рюгу

Автоматична міжпланетна станція Хаябуса-2 успішно висадила минулої суботи два невеликих ровера на поверхню астероїда Рюгу. Тепер же японське аерокосмічне агентство (JAXA) опублікувало невеликий відеозапис, яка була зроблена одним з апаратів, випущених на поверхню астероїда.

В кінці червня японська автоматична міжпланетна станція Хаябуса-2, запущена в 2014 році, дісталася до астероїда Рюгу, а 22 вересня зонд вперше здійснив посадку на поверхню астероїда. В рамках даного приземлення станція випустила на поверхню Рюгу два невеликих ровера, призначених для дослідження об'єкта.

Один з апаратів — Rover-1B — прислав невелику відеозапис з поверхні Рюгу, повідомляється в Twitter-акаунті місії. Відзначається, що запис було зроблено 23 вересня.

В майбутньому на поверхню Рюгу також повинен здійснити посадку спусковий модуль MASCOT, що знаходиться зараз на борту «Хаябусы-2». Даний модуль оснащений, серед іншого, спектрометром, магнітометрів, радіометрів і камерою. Нещодавно фахівці вибрали відповідне місце для приземлення MASCOT.

Очікується, що дослідження Рюгу Хаябуса-2 завершить в кінці 2019 року і потім відправиться в зворотну подорож до Землі.

Нагадаємо, раніше були отримані перші знімки з астероїда Рюгу.Категория: Технологии