Ллойда в Лондоні буде переміщати робочі місця на нових брюссельського офісу


Опубликованно 27.09.2018 06:54

Ллойда в Лондоні буде переміщати робочі місця на нових брюссельського офісу

Ллойда в Лондоні оголосить в четвер, що він вибрав Брюссель в якості бази для своєї нової дочірньої ЄС, щоб забезпечити собі європейський плацдарм після виходу Великобританії з ЄС.

Оголошення на найбільшому в світі ринку страхування буде здійснюватися поряд з його річних результатів день після того, як Тереза Мей спрацьовує статті 50 Для розпочала процес виходу з ЄС.

Ллойд, як очікується, зсув до 100 робочих місць спочатку до Брюсселя з Лондона, де працює близько 600 чоловік. Він має глобальний робочої сили 900. Це дозволить виробити деталі руху з регулюючими органами протягом найближчих місяців, щоб переконатися, що новий хаб працює коли Великобританія вийде з ЄС через два роки.

Штаб-квартири Ллойда залишиться в Лондоні, але його головний виконавчий, Інга Бив, регулярно відвідує Брюссель-концентраторі, поряд з іншими закордонними представництвами ринку. Нове дочірнє підприємство буде схожий на свій офіс в Дубаї, який обслуговує клієнтів в країнах Близького Сходу і Північної Африки, і його китайська компанія, що базується в Пекіні, яка діє з 26 підрозділів андеррайтингу.

Ллойд став першим великим фінансовою установою у Великобританії, яка вибрала бельгійській столиці в якості базового ЄС. Остаточний вибір спустилися в Брюссель і Люксембург, зі списку європейських міст, які свого часу також ввійшли Дублін та на Мальті.

Рішення було прийнято колегією франшизи Ллойда, який контролює і регулює ринок, у вівторок і був ратифікований ради – керівного органу – при зустрічі на наступний день. Ллойд відмовився від коментарів.

Заснований в 1688, Ллойда є найстарішим у світі страхового ринку, де страховики роблять бізнес через брокерів. Вона починалася як кав'ярня в місті, де купці та судновласники зустрілися.

Голова ринку, Джон Нельсон, заявив минулого тижня прес-асоціації, що там був "великий ентузіазм з боку низки країн ЄС для Ллойда, щоб приїхати в свою країну". Він додав, що репутація для регулювання є важливим фактором у процесі вибору.

Ллойд хоче переконатися, що він ще може послужити своїм європейським клієнтам. Свій бізнес з континентальною Європою становить близько ?3 млрд в рік, або 11% своїх премій.

Нельсон сказав, що Ллойд мав ніякого вибору, окрім як прийняти рішучі заходи. “Ми вирішили рухатися швидко й рішуче, тому що ми є ринку. І якщо наші зацікавлені сторони вважають, що ми не збиралися бути в такому положенні, то можна уявити, що бізнес, можливо, йшов – і відповідь, це не так, і вони консультувалися все шляхом.

“Деякі з наших агентів-розпорядників, деякі наші великі страхові компанії не приймають рішення на даний момент. Їм доведеться досить скоро. Але ми повинні. У нас немає вибору", - сказав він.

Ллойд був лобіює уряд Великобританії в цілях захисту прав паспортизація – які дозволяють банкам Великобританії і страховиків на ведення бізнесу в інших 27 країнах ЄС – для організації і синдикати 97.

Як сказав Нельсон минулого тижня: “йдучи до берега ЄС ми могли б створити більше можливостей для себе в плані збільшення нашої франшизи в ЄС, що було б добре. Це буде довгострокова мета, а не те, що станеться відразу".

Франкфурт стає кращим місцем для багатьох інвестиційних банків, які хочуть перемістити співробітників з Лондона. За повідомленнями японських банків в Nomura і Daiwa схиляється до німецької фінансового центру.

"Голдман Сакс", в якому працюють 6000 чоловік в Лондоні, заявила, що переїде сотні банкірів Франкфурта і Парижа, в той час як акції HSBC на шляху переходу 1,000 інвестиційно-банківських робочих місць з Лондона в столицю Франції. Він вже має значну присутність у Франції після покупки комерційних Креди-де-Франс в 2000 році.

Страховий гігант AIG нас в цьому місяці оголосила, що вона буде створена дочірня ЄС у Люксембурзі, де він вже має філію, щоб обслуговувати клієнтів ЄС після виходу Великобританії з ЄС.

Інші, такі як JP Morgan ще не вирішили на місці – його головний виконавчий директор Джеймі Даймон попередив, що до 4000 його 19,000 співробітників КК може бути переміщений.Категория: Финансы