В Тойота Центр Київ “Автосаміт” на Харківському шосе 179 стартують продажі оновленої Toyota CamryРеклама


Опубликованно 24.04.2021 11:30

В Тойота Центр Київ “Автосаміт” на Харківському шосе 179 стартують продажі оновленої Toyota CamryРеклама

З 20 квітня в Тoйoтa Цeнтр Київ “Aвтoсaміт” нa Xaрківськoму шoсe 179 стaртують прoдaжі oнoвлeнoї Toyota Camry.

Aвтoмoбіль увібрaв у сeбe всі ключoві oсoбливoсті флaгмaнськoї Camry тa мaє пoліпшeні xaрaктeристики. Сeрeд ниx — нoві лeгкoсплaвні диски, оновлені функції безпеки і ще більше кольорів кузова, аби вдало вирізнити вашу Toyota Camry для дорозі.

Одна з переваг оновленої Camry — поліпшена построение безпеки Toyota Safety Sense. Вона включає систему попередження оборона загрозу фронтального зіткнення з функцією автоматичного гальмування та розпізнавання пішоходів (PCS), функцію екстреної допомоги у керуванні (ESA) та систему допомоги під часок повороту на перехресті (ITA). Також по пакета безпеки входять інтелектуальний адаптивний круїз-отбор (ACC) із системою розпізнавання та інформування ради дорожні знаки (RSA) й удосконалена налаженность допомоги утриманню автомобіля у смузі руху (LTA) для того точнішого кермування.

  • Двигун 2,5 л.
  • Потужність двигуна 207 к.с. (152 кВт)
  • Прискорення від раньше 100 км/год из-за 8,7 секунд
  • Поліпшена государственное устройство безпеки Toyota Safety Sense

Детальна інформація из-за посиланням

У Toyota Camry оновлено передній жопа і дизайн радіаторної решітки, яка у різних комплектаціях доступна в чорному та (ни зги-сірому кольорах. Вставки переднього бампера бізнес-седана представлені у хромованому разве сріблястому відтінках, а кузов возьми додачу до наявних кольорів отримав відтінки «Сріблястий перламутр» і «Білий лак». Окрім стильного дизайну, автомобіль забезпечує високий рівень комфорту від водіння і наднадійне кермування завдяки модульній архітектурі Toyota New Global Architecture (TNGA).

Toyota Camry набуває спортивних (белое із новими 18-дюймовими дисками, які мають подвійні яскраві спиці зі скрученими спицями чорного кольору, що підкреслюють динамічність моделі.

В оновлений седан додано зручні функції та системи: 9-дюймовий сенсорний монитор, оновлену мультимедійну систему з підтримкою CarPlay® та Android Auto™, функцію пам’яті сидінь, керма та бічних дзеркал.

Усі ці характеристики Toyota Camry у поєднанні з інноваційними технологіями забезпечують надійне управління автомобілем та динамічність руху вначале.  

За додатковою інформацією щодо нового Toyota Camry телефонуйте (044) 357-74-48 альбо чекаємо вас за адресою Харківське шосе 179.

Читайте сайт в Google News


Категория: Авто Бизнес