OKKO Pay: мінімум контактів, більше знижок


Опубликованно 21.03.2020 09:58

OKKO Pay: мінімум контактів, більше знижок

До 03 квітня 2020 року, заправляючись на ОККО і розплачуючись за допомогою сервісу OKKO Pay, клієнти мережі отримають на картку Fishka балами 1 грн/л за заправку бензином/дизелем і 0,5 грн/л за газ. Пропозиція підсумовується з персональною знижкою і іншими пропозиціями АЗК. Розплатитися за допомогою сервісу можна за кавою і омивач.

Якщо клієнт ще не користувався сервісом OKKO Pay - потрібно заздалегідь завантажити і увійти в мобільний додаток Fishka. Користувачеві необхідно бути зареєстрованим в цифровому гаманці Masterpass. Це можна зробити прямо в додатку, ввівши один раз дані банківських карток.

Щоб скористатися сервісом, необхідно: вставити пістолет в бак; зайти в розділ OKKO Pay в мобільному додатку Fishka; навести сканер на QR-код на колонці і відсканувати його; ввести потрібну кількість літрів або суму, на яку хочете заправитися; натиснути кнопку «Оплатити». Налив палива почнеться автоматично; після цього у вас є можливість оплатити кави або омивач і забрати їх в торговому залі АЗК.

Посилання на мобільний додаток Fishka в iOS і Android. Детальніше дізнатися про сервіс OKKO Pay можна на сайті.Категория: Авто Бизнес