«Годину турботи про KIA»: проведи комплексну діагностику свого авто всього за 299 грн.!


Опубликованно 07.03.2020 03:14

«Годину турботи про KIA»: проведи комплексну діагностику свого авто всього за 299 грн.!

«Фалькон-Авто», офіційний дистриб'ютор бренду Кіа в Україні, оголошує про спеціальному сервісному реченні, у межах якого власники автомобілів Kia зможуть не тільки провести комплексну діагностику за 299 грн., але і отримати унікальні додаткові можливості.

У період з 02 по 31 березня в офіційній дилерській мережі Кіа компанії «Фалькон-Авто» діє спеціальна сервісна пропозиція, у межах якого власники автомобілів Kia зможуть провести комплексну діагностику всього за 299 грн. (включаючи ПДВ). Розрахунковий час проведення діагностики - 1 годину.

Комплексна діагностика включає в себе: перевірку ходової частини і рульового управління; перевірку гальмівної системи; перевірку рівня технічних рідин; огляд агрегатів на наявність підтікання масла та/або інших технічних рідин; перевірку вузлів трансмісії (пильовики, шліцьові з'єднання, хрестовини і ін); перевірку освітлювальних приладів; перевірку омивача і склоочисників; перевірку тиску в шинах (у тому числі в запасному колесі); перевірку рівня масла в двигуні і КПП; діагностику електронних систем автомобіля; перевірку заряду АКБ.

Додаткові роботи, необхідність яких виявляється при проведенні комплексної діагностики, проводяться за бажанням клієнта.

Крім, власне, комплексної діагностики за спеціальною ціною, окремі відвідувачі сервісу також отримають унікальні додаткові можливості. Так, власники автомобілів, оснащених штатної навігаційною системою, зможуть оновити програмне забезпечення без додаткової плати.

Власники автомобілів Kia, які знаходяться за межами гарантійного терміну, зможуть усунути виявлені в ході діагностики недоліки, використовуючи фірмові запчастини лінійки Product Line 2. Нагадаємо, що мова йде про запчастини, спеціально вироблених для авто, які подолали 5-річний рубіж. При купівлі запчастин PL2 клієнти можуть одержати помітну економію в порівнянні з вартістю запчастин для авто, які все ще знаходяться на гарантії.

За додатковою інформацією щодо комплексної діагностики, можливості оновити ЗА штатною навігаційної системи, а також запчастин PL2 звертайтеся до сервісного консультанта найближчого до вас офіційного сервісу Kia дилерській мережі «Фалькон-Авто».

*Послуга комплексної діагностики за ціною 299 грн. з урахуванням ПДВ доступна в офіційній дилерській мережі Kia дистриб'юторської компанії «Фалькон-Авто» в період з 02.03.2020 за 31.03.2020. Дистриб'юторська компанія залишає за собою право на власний розсуд змінювати умови спеціального сервісного пропозиції, у тому числі вартість, перелік послуг, термін дії і т. д.Категория: Авто Бизнес