Kia XCEED визнаний автомобілем року в Польщі


Опубликованно 27.02.2020 15:48

Kia XCEED визнаний автомобілем року в Польщі

Новий міський кросовер Kia XCEED удостоєний звання «Автомобіля року 2020» в Польщі. Стильний SUV став кращим у представницькій компанії з 50-ти конкурентів, що дебютували в Польщі за останні 12 місяців.

Kia XCEED став переможцем вперше проведеного конкурсу «Автомобіль року в Польщі 2020». На участь у конкурсі були номіновані 50 автомобілів, чий дебют припав на останні 12 місяців.

Фінал конкурсу відбувся у Варшаві, де 22 провідних автомобільних журналіста Польщі визначили кращий автомобіль країни у 2020 році. По достоїнству оцінивши дизайн, функціональність, керованість, ергономіку і співвідношення ціни і якості XCEED, авторитетне журі визнало саме новинку від Kia «Автомобілем року в Польщі».

Європейські продажі Kia XCEED стартували у другій половині 2019 року. За цей нетривалий час стильний кросовер встиг отримати «Золоте кермо» від німецького журналу Auto Bild, а також нагороду iF Design Award за кращий дизайн.

Нагадаємо, що Kia XCEED є четвертою моделлю в новій лінійці автомобілів сімейства CEED, що включає 5-дверний хетчбек, універсал, а також спортивний універсал (shooting brake) ProCEED.Категория: Авто Бизнес