Настільна гра "Мафія": як вигравати, правила гри, сюжет


Опубликованно 11.04.2019 18:02

Настільна гра

Напевно, кожен з нас хоч раз у житті чув слова: "Місто засинає. Прокидається мафія." Звичайно ж, всі, хоч і побіжно, але знайомі з цією захоплюючою настільною грою - "Мафією". Однак просто знати правила надзвичайно мало для перемоги. Дуже важливо мати уявлення, як грати в мафію і вигравати шляхом розробки стратегії і дару переконання. Якщо ви досвідчений гравець, можна навіть плести інтриги і будувати підступи. Сюжет гри "Мафія"

Ця командна "развлекалка" має дуже цікава детективна утримання, яке неодмінно захопить всіх учасників. Незважаючи на те, що "Мафія" - це гра, придумана вона була зовсім не для дітей. Суть її полягає в тому, що є мирні жителі якогось міста, які втомилися від господарювання в ньому мафії. І от, зібравшись з духом, вони виносять рішення "запроторити за ґрати" всіх мафіозі. В цьому їм сприяє шериф поліції. Мафія ж несе удар і готова знищити всіх, хто стоїть на її шляху.

Звичайно, зараз з'явилося дуже багато аматорських версій цієї гри, з додаванням своїх правил і нових персонажів. Однак це не змінює суті того, як вигравати в "Мафію". Навіть нововведення у правилах і розведення гри іншими дійовими особами не особливо змінюють головну її сутність. Мафія по -, як і раніше, вбиває, шериф як і раніше намагається заарештувати, а мирні жителі намагаються викрити винуватців міського безладу шляхом підозр.

Основні правила гри прості. Є ведучий, по команді якого місто засинає. У цей час прокидається мафія, знайомиться і вбиває мирного жителя. Так як у всіх закриті очі, крім "коза ностри", звичайно, неможливо дізнатися, хто ким є. Зазвичай мафію представляють дві людини. Їх мета - перебити всіх мирних жителів і залишитися непоміченими.

Після виступу мафії слово має шериф. Він повинен вказати на того, хто, на його думку, може творити безлад. Ось і перша порада для тих, хто виступає в ролі мафії. Як можна швидше знайдіть і убийте шерифа, щоб він не зміг вас заарештувати.

Завдання мирних жителів полягає в тому, щоб викрити мафію. Після того як місто прокинувся, кожен з гравців повинен висловитися про свої підозри і вказати на негідників. Людина, який набрав найбільшу кількість голосів, має показати карту і вибути з гри. Побудова стратегії

Для учасників, які неодмінно прагне перемоги, пропонується декілька стратегій, які досить просто провернути, не викликавши підозр. З допомогою цих трюків ви навчитеся того, як грати в настільну мафію і вигравати навіть у професіоналів. Підстава

Мафія - командна гра, тому склад банди мафіозі може бути з кількох людей. Якщо це так, то ця стратегія відмінно підійде для тих, хто грає за "злий" команду.

Варіант перший - можна підставити когось із своїх. Якщо громадяни міста тримають на мушці реальних бандитів, то можна відвести підозри від себе за допомогою агітації інших проти свого компаньйона. Маючи дар переконання і залізні докази, ви легко переконайте всіх, знімете з себе підозри і продовжуйте творити безчинство в малому складі.

Також є другий варіант вибудовування гри - самостріл. Після кількох ходів у мирних жителів починає вимальовуватися картина про всієї коаліції банди мафіозі. Уявіть, яким буде їхнє здивування, коли черговий вночі мафія вб'є кого-то з передбачуваних учасників злочинного угруповання. Такий хід змусить городян сумніватися в своїх здогадах і, швидше за все, навіть шукати інших підозрюваних. Останнє слово

Якщо вам пощастило стати мафією, якими шляхами постарайтеся зробити так, щоб людина, що замикає коло, був з вашого оточення. Вам дуже пощастить, якщо так випаде карта і все вийде само собою. Якщо ж так не сталося - вбивайте жителів в такому порядку, щоб мафіозі висловлювався останнім. Давно доведено, що гравці, за якими залишається останнє слово, мають більший вплив на інших. Таким чином, мафія зможе керувати грою.

Звичайно, досвідчений гравець може здогадатися, чому спочатку жителів вбивають в певному порядку, а потім різко перестають. Але в цю гру не завжди грають одні професіонали. Коаліція

Для того щоб перемогти мафію, мирні жителі повинні об'єднуватися. Їх сила полягає в кількості їх голосів. Дуже важливо в ході гри знайти союзника. Спробуйте підтримати чиюсь позицію, має сенс. Незабаром у вашого союзу можуть з'явитися й інші учасники. Якщо ваші аргументи будуть переконливі, ви зможете отримати перемогу над мафією і врятувати місто.

Проте остерігайтеся тих, хто примикає до більшості голосів в останній момент. Саме ця людина може бути самим підозрілим. Як вигравати в "Мафію"

Пам'ятайте, що в цій грі важливо все. Намагайтеся помічати зміни в поведінці учасників, їх реакцію при вигляді своєї картки і на чиї-то звинувачення. Намагайтеся говорити аргументовано і запам'ятовуйте, хто проти кого голосує. Це допоможе вам визначити вигадану особу гравця. Давайте ж розглянемо кілька загальних порад про те, як вигравати в "Мафію". Деякі з них розраховані на гравців з будь-якою картою, деякі відносяться до конкретних дійових осіб. 1. Оцінюйте своїх суперників

Перед початком гри постарайтеся поговорити з усіма учасниками. Відзначте те, як веде себе людина в звичайному стані. А потім подивіться, як він буде вести себе під час гри. Якщо в ході обговорення учасник помітно нервує, швидше за все, він мафія. Якщо ж людина спокійна і размерен, швидше за все, він не небезпечний. Однак це не скасовує той факт, що він може виявитися досвідченим гравцем і просто вміти блефувати. 2. Не виправдовуйтеся

Якщо ви вирішили скинути "всі шишки", не варто кидатися в виправдання і звинувачення інших. З усіх наведених аргументів оспорьте той, що слабше всіх. При цьому намагайтеся говорити так, щоб факти були максимально правдоподібними. Якщо ж людина все-таки налаштовує всіх проти вас, переконайте інших гравців у тому, що він сам дивно себе веде і явно хоче вас завалити. Таким чином ви можете перекинути підозри на нього. Цей спосіб підійде як для мирного жителя, який бажає залишитися в грі, так і для мафії, яка близька до викриття. 3. Почніть з самих тихих

Якщо вам дісталася карта мафії, продумайте наперед свої дії. Не поспішайте вбивати тих гравців, які агітують проти вас. Якщо ви приберете самого тихого, то зможете відвести від себе підозри. Проте розслаблятися не варто, кожен хід може бути вирішальним. 4. Зауваження

Цей пункт підходить для всіх учасників. В ході гри ви можете робити провокаційні зауваження тим, кого знаєте або хочете прибрати. Якщо ви дасте розголосу одному вагомому, але не обов'язково правдивого факту, маєте всі шанси переманити на свою сторону і "прибрати" заважає.

Маленька команда

Чи хвилює вас питання про те, якщо вас 3 людини, як грати в "Мафію"? Якщо так, то прочитайте наступні варіанти з малою кількістю учасників. Слід одразу нагадати, що це буде гра одного ходу. Якщо ж вам пощастило і вас четверо, значить, у "Мафії" буде ведучий, і вона зможе початися як зазвичай, з вбивства.

Якщо ж вас тільки троє, то гра починається з "вибору наосліп". Дія відбувається, коли місто вже прокинувся. Учасники повинні вгадати, хто є мафією. Виходить, що голос однієї людини буде вирішальним. Тут важливо переконливо говорити і переманити цього єдиного на свою сторону.

Також в "Мафію" реально грати навіть двом людям. Для цього потрібні три карти, одна з яких - мафія. Далі роздайте картки на трьох. Подивіться свою, а третю залиште недоторканою. Тут один з гравців повинен переконати другого відкрити саме невідому карту. Якщо вона виявиться мафією, то перемогли мирні жителі. Якщо навпаки - перемога за мафією.

Аліна РадченкоКатегория: Финансовые Хобби