Як зробити стаканчик орігамі - детальна інструкція та відео


Опубликованно 11.04.2019 18:02

Як зробити стаканчик орігамі - детальна інструкція та відео

Стаканчик орігамі - це корисна річ, яку зможе зробити навіть маленька дитина дошкільного віку. Він виходить плоский і прекрасно поміститься в сумці або рюкзаку. Його можна брати з собою в далеку дорогу, на пікнік або на море. Застосування

Паперовий стаканчик може стати в нагоді для самих різних цілей. У нього можна покласти дрібні предмети, щоб не розгубити їх у сумці по дорозі. У таку ємність зручно насипати насіння соняшнику або горішки. Але крім сипучих речовин відмінно в складеною папері тримається рідина. Звичайно, з часом стаканчик орігамі намокне і почне протікати, але напитися з нього можна. До того ж, якщо ви не пили солодкий компот, а просту воду, то склянка можна після вживання скласти в початкову форму, висушити на сонці і скористатися вдруге.

У статті детально розглянемо виготовлення орігамі стаканчика з паперу для дітей. Зазвичай складання листа проводиться за схемою, але зручно також подивитися відео, на якому досвідчений майстер орігамі вправно збирає його. У статті ми представимо і те, і інше. До того ж паперовий стаканчик можна зробити з цупкого аркуша білого паперу для принтера, а також скласти із звичайної зошитового сторінки або кольорового паперу. Стаканчик орігамі для дітей

Якщо ви захопилися складанням предметів з паперу в техніці орігамі, то насамперед потрібно навчитися читати схеми. Таку легку виріб можна зробити з дитиною разом. Першим ділом приготуйте квадратний аркуш цупкого паперу. Для цього візьміть аркуш А-4 та один з кутів приєднайте до протилежній стороні, щоб вийшов прямокутний трикутник. Зрізавши зайву смужку ножицями і розгорнувши папір в початкове положення, перед вами буде квадрат.

Далі потрібно діяти за схемою, слідуючи за порядковими номерами під картинками. Стрілки показують напрямок згину аркуша, а пунктирні лінії позначають, в якому місці згин необхідно виробляти. Перевірте правильність виконання роботи, переглянувши відео.

Складання вироби з кольорового паперу

Стаканчик орігамі можна зробити і з цілого аркуша форматом А-4, проте діяти доведеться трохи інакше. Розкладіть перед собою на поверхні столу аркуш кольорового паперу і на коротких сторонах прямокутника загніть кути всередину до центральної лінії. Повинно вийти 4 прямокутних трикутника - два з однієї сторони і стільки ж з іншої.

Наступна дія - це складання паперу навпіл рівною стороною всередину. Загнуті трикутниками краю паперу повинні залишатися зовні. Вийде фігура, схожа на конверт. Розташуйте її рівною частиною до себе. Її правий кут приєднайте до протилежній стороні, аналогічно першому варіанту складання стаканчика орігамі. Повторіть дію з лівим кутом.

Стирчать вгору трикутні деталі опустіть вниз спереду і ззаду. Вийде стаканчик, зображений на фотографії вище. Таким же чином можна зробити стаканчик з вирваною з середини зошити подвійний сторінки. Зробивши кілька ємностей, можна з товаришами в школі поділитися газованою водою, замість того, щоб всім друзям пити з однієї пляшки, адже це не дуже гігієнічно.

Як бачите, зібрати стаканчик орігамі з паперу можна всього за пару хвилин з будь-якого матеріалу, який є під руками. Це швидко і зручно! Обов'язково спробуйте зробити його самостійно!

Наталія ПенчковскаяКатегория: Финансовые Хобби