Будиночок з паперу орігамі - кілька варіантів з поясненнями та схемами


Опубликованно 09.04.2019 01:46

Будиночок з паперу орігамі - кілька варіантів з поясненнями та схемами

Будиночок з паперу орігамі зробити нескладно, а розмістити його можна на будь-аплікації або об'ємної картинки. Це може бути невеликий сільський пейзаж, хата діда з бабою з казок для настільного театру або сучасний міський квартал. Для плоских картин такі вироби зручніше робити зі звичайного кольорового паперу. Для театру або об'ємного макета вулиці краще всього використовувати двосторонню щільний папір формату А4 яскравих кольорів. Матеріал для роботи

Для роботи в техніці оригамі аркуш паперу повинен мати квадратну форму. Цього легко домогтися згинанням прямокутника одним з кутів по діагоналі. Зайва смуга при цьому зрізається ножицями. Будиночки з паперу можуть мати різну форму і спосіб складання паперу, найлегше таку роботу проводити за кресленнями.

У статті розглянемо, як можна зробити будиночок з паперу орігамі за трьома різними схемами. Всі вони розраховані на дітей шкільного віку, які вже вміють дотримуватися послідовність і діяти акуратно.

Щоб будиночок придбав обриси справжнього, користуються маркерами, кольоровими олівцями або наклеюють вирізані окремо віконця і двері клейовим олівцем. Перший варіант

Перед початком роботи над орігамі з кольорового паперу дитині потрібно пояснити послідовність виконання дій з квадратним листом. Поверхня столу повинна бути рівною і твердою. Пропрасовувати згини потрібно, тільки впевнившись у правильності з'єднання сторін або кутів. Якщо один раз дитина помилиться і зробить нерівний загин, то цю помилку можна легко виправити. Однак якщо це повторюється часто, то краще всього поміняти заготівлю, інакше робота буде неакуратною і м'ятою.

Діяти треба в послідовності, вказаної цифрами. Бувають схеми без чисел, в такому випадку потрібно виконувати роботу у напрямку зверху вниз і зліва направо. Останній, зазвичай більш великий малюнок - це результат, який повинен вийти в результаті.

Стрілки вказують напрямки згинів, а пунктирні лінії показують, в якому місці згин потрібно виробляти. Важкі місця орігамі будиночка з паперу обведені колом. Це збільшене зображення дрібних елементів. Так ясніше видно спосіб загину листа в тому чи іншому місці. Хмарочос

Наступна виріб являє собою висотний міський будинок. Це вузьке будівля з загостреною дахом, зовні нагадує хмарочос.

Першим ділом роблять згини квадрата по діагоналях. Це допоможе визначитися з центром заготовки і дасть можливість легше і рівніше виконувати складання паперу вздовж зроблених згинів.

Стрілка, що нагадує блискавку, говорить про те, що потрібно зробити два почергових згину, а потім створити складку у обраному місці. Стрілка з петлею на малюнку дає вказівку майстру перевернути заготовку на зворотний бік.

Безліч вікон вирізають з кольорового паперу контрастного кольору за шаблоном. Щоб зробити елементи швидше, потрібно лист скласти в кілька разів, а потім по контурах вирізати відразу багато деталей. Щоб будиночок орігамі з паперу стояв вертикально, його можна наклеїти на картонну основу. Такий варіант обов'язково робіть з більш товстого паперу щільністю 100 чи 160 г/м2. Проста виріб

Наступний варіант виготовлення паперового будиночка найбільш простий. З ним впорається навіть старший дошкільник під керівництвом батьків або вихователя дитячого садка. Щоб було легше зібрати таке низьке будова, після рівних згинів під № 1-4 потрібно буде скласти для зручності заготовку навпіл, а потім з'єднати по діагоналі кути, зазначені на рисунку пунктирною лінією.

Щоб отримати трапецію даху, нижню частину роботи притримайте руками, а верхню розкрийте в протилежні сторони і опустіть вниз. Якщо згини приглажены ретельно, то деталь виявиться чітко. Тому намагайтеся кожне складання супроводжувати приглаживаним згину нігтьової пластиною. Навіть досвідчені майстри користуються лінійкою або кільцями ножиць, щоб зробити плоский згин папери, особливо щільною.

Тепер ви знаєте, як зробити будиночок орігамі з паперу для дітей. Удачі!

Наталія ПенчковскаяКатегория: Финансовые Хобби