Суперечка з приводу фіаско опалові вежі


Опубликованно 12.01.2019 08:26

Суперечка з приводу фіаско опалові вежі

У прагненні показати Хоумбуш висотного будівельник, значок вежі, був відповідальним за будівництво та детальне проектування, розробник, Ecove, зробив сміливий крок, розкриваючи вчора аспектів конфіденційний договір.

Тим не менш, значок, прес-секретар вийшов назад на надзвичайний крок, сказавши австралійський "нашими пріоритетами залишаються безпека та добробут мешканців та усунення проблеми, не намагаючись прикрити наші дупи".

Сотні жителів як і раніше заблокований зі своїх будинків. Картина: Ділан Робінзон

Ecove засновник Афлак Басам дав своє перше інтерв'ю з бетонної панелі тріщин у переддень Різдва спричинило евакуацію жителів з 392 квартири у вежі — і він сказав, що вся відповідальність на іконку.

"Це стало шоком для всіх нас", - сказав пан Афлак австралійський фінансовий огляд. "Це дуже незвичайна ситуація і, як ви розумієте, немає ніякого способу, значок не хочу бути в такому положенні, просто враховуючи свій бренд і репутацію".

Приходить вчора зламав, як погані новини з сайту руйнуються вежі, як слідчі знайшли дві нові тріщини, як вони ганялися встановити опору на чотири рівня будівлі Олімпійського парку.

До тих пір вважалося, що пошкодження було обмежено до 10 рівня, де інженери були змушені встановити гігантські металеві опори для запобігання розширення тріщини в місцях, де бетонні стіни виконані бетону, що заливається на місці.

Директор Ecove Афлак Бассам сказав, що фіаско буде шокувати нас усіх. Фото: Тім Пэскоу

Дизайн фірма WSP — один із слідчих, зайнятих на значок будівельна компанія — спростував повідомлення про тріщинах на четвертому поверсі були розширені від 3мм до 20мм за минулий тиждень, з головним виконавчим хлопець Темплтон оголосивши їх "абсолютно не вірно".

"Ми пройшли через всі інші будівлі, що (розтріскування) був там протягом невизначеного проміжку часу, не обов'язково ж", - сказав австралієць. “Це не відстежується, і вона не рухалася взагалі. Це просто трохи тріснутий бетон, не дуже цікаво".

У понеділок, ПБЗ заявив, що слідчі отримали доступ на всіх ключових місцях в Сідней Олімпік Парк квартири і виявили, що будівля є "структурно звук в цілому".

Гучний тріск звуки чують мешканці напередодні Різдва викликала евакуацію будівлі та прилеглої території.

Більшість жителів було дозволено повернутися протягом 24 годин після злому було чутно, але на 27 грудня, вони сказали самі розробники, вся вежа повинна бути очищена знову, тому, дослідження інженерів може тривати не менше 10 днів.

Башта є в даний час предметом внутрішньої і урядові розслідування. Фото: Тім Пэскоу

У понеділок, інженери сказали, що вони підтримали "прогресивну окупації" більшості вузлів вежі, але мешканці живуть у частині будівлі, яка потребує ремонту, не зможуть повернутися, поки вони не будуть завершені.

"Ми не знайшли ніяких інших областях пошкодження до ступеня, що в однієї частини 10-го рівня," головний виконавчий ПБЗ хлопець Темплтон сказав у заяві в понеділок.

Подальше розслідування, щоб виявити причину проблеми будівлі тривають.

Міністр планування штату Новий Південний Уельс Ентоні Робертс говорить, що він розповів розробник і будівельник не шкодувати грошей у забезпеченні добробуту жителів опал вежі, які вже давно живуть у тимчасовому житлі, в той час як триває розслідування.

Троє мешканців відмовилися залишати свої будинки, містер Робертс наполягає, що вони не порушені проблеми будівлі.

Житель опал вежа Білл Баді, 28, відрізав цю фотографію пошкодження бетонних панелей, які з'явилися кілька днів тому. Фото: Додається

Жителі були евакуйовані зі своїх підрозділів і не знаю, коли це буде безпечно повернутися. Фото: Додається

Деякі жителі розповідали, розробником вони повинні бути переміщені з їх тимчасового проживання в готелі на новорічну ніч, а їх номери вже заброньовані для святкування.

Фіаско будинок здано уряд Нового Південного Уельсу під пильною увагою, з кращим міністром регулювання Метт Кін у неділю оголосивши гоніння на "ковбой" сертифікуючі органи для вирішення стурбованість громадськості про процес сертифікації будівництва держави.

У відповідності з новою стратегією, 30 відсотків виробництва будуть перевірятися щороку і продажних аудиторів або ті, хто недбало підписував аварійних будинках будуть вигнані з галузі.

Будь аудиторів, які порушили кодекс поведінки в попередні 12 місяців також не зможуть працювати за новим розробкам шарів.

— з проводамиКатегория: Бизнес