Жінка змушена платити $20к в медичних рахунків


Опубликованно 12.01.2019 05:02

Жінка змушена платити $20к в медичних рахунків

Джесс був зупинений на червоне світло в березні цього року, коли машина їде 70 км/год врізався в задню частину її, штовхаючи її автомобіля на смугу зустрічного руху.

В результаті автомобіль був списаний, як це було в машині з вини.

У той час як їй пощастило залишитися в живих, Джесс стійкий травми живота від удару, пошкодження нерва на шиї, прорив кишечника, що призвело до тяжких травні проблеми, гіпертензія і має справу з ПТСР.

26-річний чоловік, який не хоче, щоб її справжнє ім'я використовувати, намагається ходити і відчуває запаморочення при ходьбі надто далеко без достатнього перерви.

“Я не можу нічого зробити в даний момент. Моє здоров'я все ще на лікуванні і кожен раз, коли я розглянув там, здається, інший процес, чи інший препарат мені треба приймати. Він узяв свою мито на мене", - сказала вона.

“Я блювання кожен день. Я не можу рухатися правильно або ліфт. Я більше не відповідає вимогам для моєї фізичним навантаженням Робота як в роздріб керівник, який передбачає скасування і бігають по підлозі".

Страхова компанія особи, з вини, вкриті Джес вже півроку, але з тих пір їй довелося розщедритися більш ніж 20 000 $для подальшого покриття медичних витрат та її оренди.

Вона розповіла Новини.ком.АУ фінансовий тягар змусило її продати речі, включаючи ювелірні вироби.

Джесс* (не на фото) була змушена заплатити $20,000 на медичні витрати із-за змін в системі обов'язкового страхування цивільної партії, за словами провідного особисті юридична фірма травми.

“Мій автомобіль має більше прав, ніж у мене. Мій автомобіль був вирішений і після три тижні без проблем, але зі мною це було, чому ти хворий, ти впевнений, що ти захворів?" вона сказала.

Незважаючи на докази від фахівців, що вона все ще потрібна медична допомога, Джесс каже, що страхова компанія відмовилася покривати її.

В рамках нової реформи, як зазначено на сайті уряду Австралії (ОСАЦВ реформ зелений сліп), "всі поранені, незалежно від вини, мають право на строк до шести місяців посібників".

Для тих, хто потребує пільг після шести місяців, на сайті зазначено, що воно може продовжувати до двох років для людей, які не були винні в ДТП і пошкоджує якої є більш легкими травмами.

"Медичні, лікування та допомоги по догляду може тривати по мірі необхідності, для життя у разі необхідності", - говорить вона.

Однак, за словами Джесс адвокат і партнери основні, Chantille Кури, з вини водія страхова компанія прирівняв її тілесні ушкодження незначні, і її переваги були відрізані.

Незважаючи на все в Новий Південний Уельс, що мають право на знижку, МС Хурі сказав, що це відбулося за рахунок людей, які були поранені.

"Страхові компанії зараз судді і присяжних на те, що люди одержують, і вони ріжуть людей на шість місяців незалежно від того, чи є вони повністю відновилася чи ні, - сказав МС кури.

"Нова система настільки заплутана, що якщо не подати заяву в строк або залишити травмованої частини тіла з вашої заяви, це може бути різниця між $10,000 до $100,000."

У перші вісім місяців новою схемою всього два відсотки майже 1 в ОСАГО премії, млрд. доларів США було виплачено потерпілим, незважаючи на запевнення уряду Нового Південного Уельсу, які більш ніж на 50 відсотків буде виплачена, МС кури сказав.

"Єдині переможці з обов'язкових реформ третіх осіб є страховики при цьому підкреслили і постраждали люди знаходяться під ще більшим тиском", - сказала вона.

"Переважна більшість людей, постраждалих в автомобільних аваріях тепер забороняється зберігаючи адвоката, щоб подати свої претензії в страхові компанії не тільки вирішать сума компенсації, але і розгляду первісного звернення."

МС кури вона сказала, що побоювання багатьох людей, що живуть в хронічній болю і не може працювати і будете отримувати десятки тисяч доларів менше, ніж рік тому.

"Так звані реформи викликають більше страждань поранених людей, як Джесс, і тому ми запустили ОСАЦВ претензії поради концентратор, який представляє собою безкоштовний сервіс для тих, хто намагається використовувати систему самостійно", - сказала вона.

Претензії, поради Hub призначений, щоб дати тим, хто був поранений в автомобільній аварії, щоб зареєструвати їх заяву, а натомість отримувати безкоштовні онлайн і телефонна підтримка спеціаліста-адвоката по ОСАГО.

Поради, щоб уникнути помилок при переході на нову систему:

Джерело: Партнери

Якщо ви житло ваше власне твердження:

1. Переконайтеся, що ви берете всі свої травми урахуванням

2. Не просто прийняти рішення страховика — ви можете оскаржити його

3. Перевірте свої права на CTPClaimAdvice.ком.АУ

Якщо ви потребуєте додаткової правової допомоги:

1. Найняти адвоката, який є фахівцем з новими правилами

2. Запитайте, скільки разів вони вже успішно оскаржити рішення страховика

3. Переконайтеся, що ваш адвокат має підготовки в медичних питанняхКатегория: Бизнес