"Алюміній РФ дістався США і Британії без єдиного пострілу", - Суворов розповів про гіркі наслідки санкцій


Опубликованно 12.01.2019 03:44

Політичний експерт звернув увагу на маловідомі факти, що стосуються економічних обмежень, що вводяться Заходом проти путінських олігархів. Ці заходи здатні не тільки занапастити економіку Росії, але і обернути тиск на користь авторам самих санкцій.

Український політолог Дмитро Суворов розповів про те, комусанкции йдуть на користь насправді. Поки російська пропаганда (нехай і з меншим ентузіазмом, ніж кілька років тому) намагається переконати своїх громадян у "користь санкцій", ситуацію з вигодою для себе використовують зовсім інші гравці. Про це повідомляє "Диалог.UA".

Свою точку зору експерт опублікував вfacebook.Суворов звернув увагу на той факт, що олігарх Олег Дерипаска пожертвував зменшенням власної частки в концерні "Русал" до 34 відсотків. І більшість місць в оновленому раді директорів зайняли громадяни США і Британії.

"Таким чином, алюмінієва промисловість Росії перейшла під контроль США і Британії. Без єдиного пострілу. Полонені отримають теплий одяг, сухі памперси і надію на отримання дивідендів у віддаленому майбутньому", - констатує експерт.

Нагадаємо, готовність зняти санкції сДерипаски прокоментував також російський опозиціонер Ілля Пономарьов, який вважає, що таким чином Захід готується ще тугіше "затягнути зашморг" путінської системи.Категория: Бизнес