Розкрита таємниця будівництва китайських пірамід


Опубликованно 12.01.2019 03:40

Розкрита таємниця будівництва китайських пірамід

Італійський астрофізик і археоастроном Джуліо Магли (Giulio Magli) прийшов до висновку, що розташування курганних поховань (пірамід Древнього Китаю, в яких були поховані імператори, пов'язана з Північним полюсом світу, де в даний час знаходиться альфа Малої Ведмедиці. Сторони пірамід, побудованих в різний час, орієнтовані по-різному, чому причиною прецесія земної осі. Про це повідомляє видання Science Alert.

Для деяких китайських правителів, включаючи Цинь Шихуанді, сувора орієнтація курганних гробниць по сторонах світу була символом величі. Для цього будівельники пірамід використовували розташування Сонця і сузір'їв, щоб знайти напрям на Південний полюс світу — точку небесної сфери, навколо якої відбувається добове обертання зірок. У Шихуанді, який правив з 246 по 210 рік до нашої ери, розташування гробниці збігалося з лінією північ-південь. У імператора Гао-цзу (правив у 202-195 роках до нашої ери) піраміда відхилялася на кілька градусів.

Магли розділив курганні гробниці на два основних класи. Одні відхилялися від лінії північ-південь менш ніж на один градус, інші — на 8-14 градусів. На думку вченого, причиною такої розбіжності є прецесія, коли земна вісь змінює свій напрям в просторі, в результаті чого в полюсах світу виявляються різні зірки. Кілька тисяч років тому у Північному полюсі світу перебувала не альфа Малої Ведмедиці (звана Полярною зіркою), а інша полярна зірка — Кохаб або бета Малої Ведмедиці.

Магли вважає, що деякі імператори вирішили не розташовувати піраміди в напрямку півдня, а продемонструвати зв'язок з вже йшли з Північного полюса світу Кохабом, який довгий час вважався символом імператорської влади.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що під мексиканської Пірамідою Місяця знайшли тунель в підземний світ.Категория: Технологии