Бойовики скасували підвищення зарплат у Донецьку, чиновники "ДНР" шоковані і не можуть повірити, що їх обдурили


Опубликованно 12.01.2019 00:48

Бойовики скасували підвищення зарплат у Донецьку, чиновники

В ОРДО наростає чергова хвиля невдоволення окупантами. Розлючені навіть ті, хто підтримує сепаратистів.

Обіцяного бойовиками повышениязарплатв "ДНР", про який окупанти говорили на початку жовтня, не відбудеться. Кремль все менше фінансує бойовиків, а у "владі" на місцях додаткових коштів немає, передає "Диалог.UA".

Тепер у сепаратистських пабликах і телеграм-каналах сепаратисти "розганяють" інформацію про те, що відомості про підвищення зарплат працівникам бюджетних організацій, а також чиновникам – фейк.

Зокрема, фейковий "мінфін" бойовиків повідомив, що "указ" терориста Пушилина від 31 жовтня, в якому говорилося про підвищення зарплат з 1 листопада на 20% - неправда, і даного документа немає і в помині.

У ньому, до речі сказати, повідомлялося про те, що зарплати будуть підняті в тому числі вчителям, лікарям, працівникам культури в "ДНР".

"Подібного указу № 56 від 31 жовтня 2018 року не існує. Документ не має відношення до норм чинного законодавства в "республіці", - заявили бойовики.

У той же час в соцмережах розчаровані черговою брехнею оккупантовжители"ДНР" заявили, що цей інцидент може істотно позначитися на "виборах" ватажка, і сепаратисти ризикують побачити напівпорожні "виборчі дільниці".

"Подивіться, що буде на виборах, половина не прийде", "Люди розчаровані, адже їм обіцяли", "Чергова брехня і обман, немає довіри до цієї влади", - пишуть обурені донеччани в соцмережах.

Нагадаємо, в Донецьку заявили, що у жителейнастроение на "нулі". На вибори не хочуть йти навіть прихильники Пушилина.

Додамо, соцмережі вразило неожиданноезаявление бойовика про Україну і війну на Донбасі.Категория: Бизнес