В зубній пасті виявили причину раку


Опубликованно 11.01.2019 04:30

В зубній пасті виявили причину раку

Вчені Каліфорнійського університету в Берклі (США) з'ясували, що діти, які піддаються впливу хімічних речовин, що містяться в зубної пасти, шампуні і мило, можуть бути схильними до передчасного статевого дозрівання. Це, в свою чергу, сприяє високому ризику психічних захворювань, раку грудей і статевих органів, повідомляє видання The Star.

У дослідженні взяли участь 388 дівчаток, за здоров'ям яких стежили від самого народження до досягнення підліткового віку. Фахівці визначили основні фактори, що впливають на ріст і розвиток організму дітей. При цьому передчасне статеве дозрівання визначалося як зростання грудей і перші місячні до восьмирічного віку. Відомо, що дівчатка з цією проблемою, стаючи старше, стикаються з соціальними проблемами і схильні до ризикованої поведінки підлітками. При цьому зазвичай дівчата вступають у пубертатний період в 11 років.

Як зазначають фахівці, раніше дозрівання, спостережуване в ході багаторічних обстежень, можуть викликати такі хімічні речовини, що містяться в засобах особистої гігієни, як фталати, парабени і феноли. Їх дія нагадує дію гормонів, що призводить до збоїв в діяльності ендокринної системи. Проте вчені відзначають, що їх вплив на організм необхідно підтвердити в майбутніх дослідженнях.

Нагадаємо, раніше був знайдений спосіб відновити зуби без пломб.Категория: Технологии