"Нафтогаз" vs "Газпром": Україна готує РФ небезпечне покарання


Опубликованно 11.01.2019 02:58

Українська газова компанія планує нову подачу позовів проти "Газпрому".

Комерційний директор компанії "Нафтогаз" Юрій Вітренко заявив, що на початку січня-лютого 2019 року відбудеться низка судових засідань по справі про стягнення активів "Газпрому" в рамках судового розгляду закуски "Нафтогаз України". Про це повідомляє "Диалог.UA", посилаючись на прес-службу компанії.

Так, Вітренко говорить про те, що на початку січня відбудеться судове засідання у Голландії примусового стягнення активів "Газпрому".

У "Нафтогазі" також відзначили, що раніше компанія звернулася в судові інстанції США, щоб отримати більше інформації по активів "Газпрому".

Нагадаємо, директор компанії "Нафтогаз" Юрій Вітренко заявив про те, що будівництво газопроводу "Північний потік-2" спонукало Украинупойти на план "Б", передає "Диалог.UA".

Він вважає, що "Північний потік-2" буде побудований, незважаючи на опір Києва, оскільки влада Німеччини підтримують даний проект.

Крім того, суд прийняв рішення заборонити швейцарським керуючим компаниямделать виплати "Газпрому". Дане рішення винесли у рамках забезпечувальних заходів за позовом українського "Нафтогазу".

Відзначається, що після цієї заборони всі гроші, спрямовані на "Газпром" були перенаправлені швейцарським приставам. На цьому тлі варто враховувати попередні конфлікти "Нафтогазу" і "Газпрому". Адже раніше Стокгольмський арбітраж зобов'язав "Газпром" виплатити "Нафтогазу" близько 2,56 мільярда доларів. Безумовно, "Газпром" пручався, але йому це нічого не принесло.

Як повідомляв "Диалог.UA", "Нафтогаз" повысилстоимость сировини на 23,5% на вимогу Кабміну.Категория: Бизнес