Кремль перед "виборами" намагається задобрити розлючений Донбас: обіцяє прислати в "ДНР" російський банк


Опубликованно 11.01.2019 02:48

Кремль перед

Напередодні "виборів" ватажка "ДНР" жителів окупованого Донбасу "годують" чутками про прихід в ОРДЛО якогось російського банку.

Російський найманець, який орудував на Донбасі, Олександр Жучковський на своєму telegram-каналі розповів, які з банків РФ можуть з'явитися в ОРДЛО, передає "Диалог.UA".

Економічна ситуація на Донбасі, окупованому гібридної армією РФ, продовжує стрімко погіршуватися. Населення ОРДЛОобозлено убогістю, у зв'язку з чим під загрозою опинився новий кремлівський "спектакль" - "вибори" ватажка "ДНР". Щоб якось розрядити ситуацію, Кремль активно запускає чутки оприходе на Донбас якогось банку РФ, який буде роздавати громадянам кредитки.

Жучковський запевняє, що є 3 претенденти в рядах банків РФ на прихід в терористичну "ДНР". Якийсь "Центр управління розрахунків", пов'язаний з "Внешторгсервисом" і олигархомКурченко, "Північний морський шлях" сім'ї Ротенбергов, а також "Генбанк" з анексованого Криму. Всі вони вже знаходяться під санкціями Заходу.

За даними Жучковского, швидше за все, сумна доля працювати на території невизнаної з озброєними до зубів терористами ляже на ЦРК Курченко. Звичайно, тільки в тому випадку, якщо Кремль раптово вирішить виконати свою обіцянку. А це дуже сумнівно.

Нагадаємо, раніше "Диалог.UA" повідомляв, що наполегливі спроби Кремля посадити на крісло ватажка "ДНР" Пушилина розлютили сепаратистів. Ониклянут особисто московського "куратора" Суркова.Категория: Бизнес