В Індії півтисячі людей ховали крокодила


Опубликованно 11.01.2019 01:28

В Індії півтисячі людей ховали крокодила

В Індії 500 чоловік відвідали похорон 130-річного крокодила. Про це повідомляє видання Hindustan Times.

Рептилія по імені Гангарам (Gangaram) померла у вівторок, 8 січня. Жителі села Бавамохатра в штаті Чхаттісгарх виявили тіло крокодила в місцевому ставку. Його оглянули представники лісництва і прийшли до висновку, що Гангарам помер від старості.

Скорботні індійці влаштували розкішні похорони триметрової рептилії. До могили тіло Гангарама відвезли на прикрашеному квітами і гірляндами тракторі. Жителі сусідніх сіл також прийшли проводити в останню путь знамените в окрузі тварина.

За словами жителя села Басавана (Basawan), рептилія була дуже доброзичливою і ніколи нікого не кусав. «Діти могли плавати поряд з Гангарамом. Він ніколи ні на кого не нападав і не заподіяв нікому шкоди. Він був не крокодилом, а іншому і божественним створінням, ми поклонялися йому», — розповів індієць.

Інший житель села Вир Сін Дас (Veer Sing Das) додав, що Гангарама рисом годували і супом з бобів. Він назвав крокодила «розуміючою», так як рептилія йшла до іншого берега ставка, коли приходили купальники.

Староста Мохан Саху (Mohan Sahu) зазначив, що селяни вважали крокодила зберігачем села. Тіло рептилії зарили поруч з ставом, на могилі планують звести статую.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що помер найбільший крокодил у світі.

Хочете знати важливі та актуальні новини раніше за всіх? Підписуйтесь на сторінку Bigmir)net на Facebook: facebook.com/bigmir.net.Категория: Технологии