Кабмін призначив главу Укрзалізниці


Опубликованно 11.01.2019 00:22

Кабмін призначив главу Укрзалізниці

Кабінет міністрів України призначив Євгена Кравцова головою Укрзалізниці за пропозицією наглядової ради компанії. Відповідне рішення було прийнято на урядовому засіданні у четвер, 10 січня.

До цього Кравцов обіймав посаду виконуючого обов'язки голови Укрзалізниці. Рішення про призначення було підтримано без заперечень.

“Ми даємо йому мандат на професійне управління Укрзалізницею. І нам всім треба, щоб в 2019 році отримали прогрес по стабільності і якості роботи. Не буду приховувати, що підприємства та бізнес хочуть отримати від компанії більш якісний сервіс з більшою стабільністю. Все, що робить Україна для внутрішнього споживання і зовнішніх ринків, ви повинні перевезти і доставити“, – сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Він також підкреслив, що Укрзализныцая повинна залишатися державною компанією. У новій стратегії її розвитку він закликав прописати оновлення рухомого складу, електрифікацію і поліпшення якості послуг. “Не розумію, як така компанія, як Укрзалізниця може бути збитковою?“ - сказав прем'єр.

Раніше повідомлялося, що квитки на потяги подорожчають двічі в 2019 році. Укрзалізниця заклала до фінплану на наступний рік індексацію тарифів на перевезення пасажирів двічі по 12% - з 1 квітня та з 1 жовтня.Категория: Новости