У Херсоні відкрився новий 3S-центр бренду Kia


Опубликованно 28.12.2018 21:18

У Херсоні відкрився новий 3S-центр бренду Kia

У минулі вихідні В Херсоні відкрився новий 3S-центр Kia. Тепер за адресою Бериславське шосе, 11 можна придбати або попередньо замовити будь-яку з представлених в Україні моделей Kia, підібрати аксесуари і, звичайно ж, обслужити улюблений автомобіль.

Офіційний дилер Kia в Херсоні Автомобільний холдинг «Автопланета» запрошує усіх автомобілістів відвідати новий 3S-центр Kia, який буквально кілька днів тому відкрив свої двері для гостей.

Дилерський центр побудований з нуля з дотриманням стандартів KMC і об'єднує в собі просторий (300 м2) шоурум зі спеціальною зоною відпочинку для клієнтів, сервісну зону, що включає чотири поста обслуговування, стенд регулювання розвалу/сходження, додатковий пост тонування скла автомобілів, чотири пости мийки, цех з ремонту кермових рейок, а також склад запчастин. Зазначимо, що фахівці центру, як і будь-якого іншого офіційного дилера Kia, обслуговують не тільки автомобілі з ДВЗ, але і гібридні, а також повністю електричні авто бренду Kia.

Сертифікат офіційного дилера Kia керівництву холдингу «Автопланета» в урочистій обстановці вручив представник дистриб'юторської компанії «Фалькон-Авто», а одними з перших гостей центру стали представники херсонської міської адміністрації.

3S-центр Kia на Бериславському шосе, 11 чекає шанувальників Kia і тих, хто має намір стати частиною цієї дружної родини!Категория: Авто Бизнес