ОККО AR: доповнена реальність на АЗК


Опубликованно 20.12.2018 16:02

ОККО AR: доповнена реальність на АЗК

До новорічних свят мережа АЗК ОККО запустила лімітовану серію кавових стаканчиків, герої яких оживуть і заспівають для клієнтів.

Головні персонажі стаканчиків - «Ошки» - оживають завдяки сучасній технології доповненої реальності, яка використовується в мобільному додатку - ОККО AR. Щоб прослухати новорічні хіти та зарядитися святковим настроєм, необхідно завантажити додаток з App Store або Play Маркет. Після завантаження достатньо навести камеру смартфона на героя, який зображений на святковому стаканчику. Клієнти, які отсканируют 5 стаканчиків з різними персонажами разом, зможуть почути різдвяний хор.

Програма також передбачає можливість робити фото, знімати відео і ділитися новорічним настроєм в соціальних мережах. ОККО стала першою з АЗК-мереж в Україні, яка запропонувала клієнтам можливість зазирнути у дивовижний світ доповненої реальності безпосередньо на заправці.

«Ми віримо в силу гарного настрою, тому сподіваємося, що наш святковий сюрприз нікого не залишить байдужим, а кава з новорічного стаканчика буде ще смачніше, - розповідає маркетинг-директор мережі АЗК "ОККО" Василь Дмитрів. - Використання сучасних технологій вже давно стало невід'ємною частиною стратегії нашої компанії. Так, наприклад, в минулому році ми запустили в мережі сервіс OKKO PAY, який допомагає водіям заощадити час. Додаток ОККО AR - доказ того, що ми не забуваємо і про позитивні емоції наших гостей. Обіцяємо й надалі дивувати новими ідеями».Категория: Авто Бизнес