Яскравий міський кросовер Kia Stonic пропонується з вигодою $1000


Опубликованно 14.12.2018 22:30

Яскравий міський кросовер Kia Stonic пропонується з вигодою $1000

Верткий молодіжний кросовер Kia Stonic не тільки обзавівся новою 6-ступінчастою АКПП, але і доступний для придбання за спеціальними цінами з вигодою $1000 незалежно від комплектації.

До 31 січня 2019 року в офіційній дилерській мережі Кіа в Україні діє спеціальна пропозиція для покупців кросовера Kia Stonic. Кросовер класу B-SUV можна придбати з вигодою** у розмірі $1000*.

На даний момент Kia Stonic представлений в Україні з 100-сильним бензиновим мотором (робочий об'єм 1,4 літра), при цьому покупець може віддати пропозицію 6-ступінчастою механічною КПП або ж «автомата» з тим же числом передач.

В період дії спеціальної пропозиції ціна стартової версії Comfort (Комфорт) становить $16 200*.

Оптимальним вибором з точки зору співвідношення ціни та оснащення є комплектація Business (Бізнес). Такий кросовер з механічною КПП коштує $17 000*, тоді як власником Stonic з 6-ступінчастою АКПП можна стати, заплативши $17 900*.Комплектація включає наступні опції: багатофункціональне рульове колесо з регулюванням по висоті і вильоту підігрів керма та передніх сидінь, датчики дощу і світла, задній парк-тронік, круїз-контроль, клімат-контроль, електрорегульовані бічні дзеркала заднього виду з функцією складання і обігрівом, 7-дюймову мультимедійну систему з можливістю синхронізації смартфонів по протоколах Android Auto і Apple Car Play.

Що стосується топ-версії Prestige (Престиж), то з МКПП такий автомобіль пропонується за ціною $17 800, а за $18 900* можна довірити перемикання передач автоматичної КПП.

Зазначимо, що в будь-якій з комплектацій Kia Stonic комплектується мультимедійною системою з Android Auto і Apple Car Play. Більш того, гарантія*** на автомобіль складає 5 років або 150 000 км (в залежності від того, що настане раніше).

*Ціни і сума вигоди включаючи ПДВ станом на 10.12.2018 р. Розрахунки в гривні за курсом, вказаним на сайті www.kia.сом/ua у день виписки рахунку-фактури.

**Під «вигодою» розуміється різниця від зниження ціни порівняно з цінами, що діяли до 10.12.2018. Сума зниження залежить від моделі та комплектації автомобіля.

***Детальні умови гарантії та обмеження гарантії відображені в супровідній документації до автомобіля.Категория: Авто Бизнес