В українського представництва Nokian Tyres новий директор


Опубликованно 14.12.2018 14:58

В українського представництва Nokian Tyres новий директор

7 грудня відбувся традиційний прес-клуб Nokian Tyres, в рамках якого представникам провідних українських медіа був представлений новий голова українського представництва ТОВ «Нокіан Шина». З 1 січня 2019 року нинішнього директора Олександра Остапенко змінить Костянтин Анісімов, який займає на даний момент посаду директора з продажу компанії.

Завдяки 20-річному досвіду роботи на керівних позиціях у великих міжнародних компаніях у сфері будівельних матеріалів і устаткування і більш ніж 10-річному досвіду Костянтин Анісімов відмінно розуміє принципи роботи і розвитку міжнародних гравців на українському ринку. Приєднавшись до компанії Nokian Tyres в жовтні 2017 року, разом з командою колег він працював над розширенням бізнесу, підвищенням якості послуг і співпрацею з партнерами. Активна життєва позиція нового глави представництва та його захоплення кількома видами спорту перегукуються з фінської філософією екологічного та спортивного способу життя.

«Я відмінно знаю український ринок і розумію, що потрібно вітчизняному споживачеві. У той же час у мене є великий досвід роботи в іноземних компаніях, зокрема, кілька років я керував представництвами скандинавських компаній Lindab Building Systems (Швеція) і KONE (Фінляндія) в Україні. Більше восьми років обіймав посаду голови представництва австрійського концерну Wieneberger, це найбільший в світі виробник керамічних будівельних матеріалів. Наша діяльність була націлена на поширення європейського досвіду і підвищення стандартів якості продукції на стрімко розвивається на українському ринку. Подібної політики побудови бізнесу дотримується і Nokian Tyres. Мій принцип - не збавляти обертів, зміцнювати імідж компанії і, звичайно, забезпечувати українських клієнтів самими надійними і безпечними шинами Nokian Tyres, а також надавати преміальний сервіс у мережі шинних центрів Vianor!», - заявив журналістам новий голова ТОВ «Нокіан Шина».

На 7-м за рахунком прес-клубі керівники Nokian Tyres в Україні поділилися результатами роботи у 2018-му році і розповіли про плани на майбутнє. Зокрема, за підсумками 11-ти місяців року, що минає Nokian Tyres вдалося збільшити чистий прибуток і збільшити світові продажі, незважаючи на негативний вплив валютних курсів і падіння продажів авто на стратегічно важливих ринках (Швеція, Норвегія та ін), не стала винятком і Україна.

Українське представництво компанії в році, що минає, зберегло лідируючі позиції на українському шинному ринку, представивши цілий ряд нових моделей літніх і зимових шин. У 2018-му році Nokian Tyres виводить на ринок України одразу шість новинок:

Літні шини

Nokian Hakka Black 2 Nokian Hakka Black SUV 2 Nokian Hakka Blue 2 SUV

Зимові шини

Nokian Hakkapeliitta R3 Nokian Hakkapeliitta R3 SUV Nokian WR SUV 4

Правильна маркетингова стратегія, лінійка нових продуктів і розширення спектру послуг поряд із розвитком мережі шинних центрів Vianor дозволило самому північному виробнику шин досягти поставлених цілей на 2018 рік.

Новий рік - нові цілі та амбітні плани!

До кінця 2019 року Nokian Tyres планує завершити будівництво абсолютно нового випробувального полігону в Іспанії, який покликаний стати одним з найсучасніших у світі. Саме тут фінські пілоти в тісному співробітництві з провідними інженерами будуть тестувати літні шини в екстремальних умовах і відточувати їх до ідеалу.

А буквально наступного після цього року запланований старт роботи заводу компанії в США (Теннессі). Таке розширення потужностей виробництва дозволить Nokian Tyres не тільки збільшити продажі, але і підвищити якість надаваних послуг і продукції.

Нагадаємо, Nokian Tyres має полігоном під назвою «Білий Пекло», розташований у фінському місті Івало. Це самий північний, найбільший і, мабуть, самий суворий полігон, де тестують зимові шини.Категория: Авто Бизнес