Новорічна вигода на середньорозмірний кросовер Kia Sorento досягла $4000!


Опубликованно 13.12.2018 18:12

Новорічна вигода на середньорозмірний кросовер Kia Sorento досягла $4000!

До 31 січня 2019 року стати власником могутнього кросовера Kia Sorento можна з безпрецедентною вигодою. Економія при придбанні автомобіля, оснащеного новою 8-ступінчастою АКПП, а також преміальними опціями, досягає $4000 в залежності від комплектації.

У період з 11 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року в офіційній дилерській мережі Кіа в Україні діє спеціальна пропозиція на кросовер Kia Sorento. Завдяки новій ціновій політиці, обумовленої, у тому числі і зниженням акцизу на нові автомобілі, ціни на автомобіль стартують з позначки S37 900*, тоді як максимальна вигода** досягає $4000*.

Вигода** при купівлі стартової версії Sorento (Business («Бізнес»)) складає $3000*. Автомобіль оснащується ABS, системою стабілізації і динамічної стабілізації при русі в повороті, системою допомоги при старті на схилі, датчиком тиску в шинах і шістьма подушками безпеки.

У список опцій також входять система «Старт/стоп», приладова панель типу «Супервижн», круїз-контроль з управлінням на кермі, підігрів керма, а також передніх і задніх сидінь, двузонний клімат-контроль та кондиціонер для пасажирів заднього ряду, інтелектуальна система відкривання заднього багажника, парктронік попереду та ззаду, датчик дощу, безключовий запуск двигуна і т. д.

За розваги відповідає мультимедійна система з 7-дюймовим кольоровим сенсорним дисплеєм, шістьма динаміками, камерою заднього виду і можливістю синхронізації зі смартфонами з операційними системами Android та iOS.

На сходинку вище стоїть версія Prestige ("Престиж"), яку відтепер можна придбати за ціною $41 300* (вигода** $3500*). На додаток до оснащення, перерахованого вище, покупці таких автомобілів отримають шкіряний салон, сидіння водія та переднього пасажира з електрорегулюванням і вентиляцією (водійське - з пам'яттю положень), інтелектуальну корекцію фар головного світла, панель приладів типу «Супервижн», світлодіодні передні фари,

Найбільш насиченою опціями є версія Luxury ("Лакшері"), ціни на яку стартують з позначки $47 000*, при цьому вигода** складає $4000*. Ця комплектація додатково оснащується системою екстреного гальмування в місті AEB, системою контролю рядності руху, кондиціонер для пасажирів третього ряду сидінь, панорамним дахом, адаптивними світлодіодними фарами, преміальної мультимедійної навігаційної системою Harman/Kardon з сабвуфером, а також бездротовим зарядним пристроєм для смартфонів.

Нагадаємо, що гарантія*** на оновлений Kia Sorento становить 5 років або 150 000 км (в залежності від того, що настане раніше).

*Ціни і сума вигоди включаючи ПДВ станом на 11.12.2018 р. Розрахунки в гривні за курсом, вказаним на сайті www.kia.сом/ua у день виписки рахунку-фактури.

**Під «вигодою» розуміється різниця від зниження ціни порівняно з цінами, що діяли до 11.12.2018. Сума зниження залежить від моделі та комплектації автомобіля.

*** Детальні умови гарантії та обмеження гарантії відображені в супровідній документації до автомобіля.Категория: Авто Бизнес