Спеціальна цінова пропозиція на гібридний кросовер Kia Niro продовжено до 31.01.2019!


Опубликованно 11.12.2018 18:38

Спеціальна цінова пропозиція на гібридний кросовер Kia Niro продовжено до 31.01.2019!

Відмінна новина для шанувальників високих технологій: гібридний кросовер Kia Niro 2018 року виробництва можна придбати з вигодою $1 500 незалежно від комплектації до кінця січня наступного року.

«Фалькон-Авто», офіційний дистриб'ютор бренду Кіа в Україні, оголошує про продовження зимового пропозиції на Kia Niro, у рамках якого один з найбільш доступних гібридних кросоверів в Україні можна придбати з вигодою $1 500**. Дана можливість буде актуальна до 31 січня 2019 року.

Стартова версія Comfort (Комфорт) коштує $24 000*. За цю суму покупець отримує автомобіль, оснащений гібридною силовою установкою сумарною потужністю 141 л. с. з системою рекуперації і роботизованою 6-ступечатой коробкою передач DCT.

Комплектація включає підігрів керма, передніх і задніх (в окремих комплектаціях) сидінь, сім подушок безпеки, електронну систему стабілізації ESC, антиблокувальну систему гальм, противідкотну систему HAC, систему стеження за рухом смузі, дзеркала заднього виду з електрорегулюванням та обігрівом, систему автоматичного вмикання головного світла, двозонний клімат-контроль, систему вибору режимів роботи двигуна і трансмісії Drive Mode Select, круїз-контроль, аудіосистему з 5-дюймовим дисплеєм.

Середня комплектація Business (Бізнес) доступна за ціною $26 600*, ну а автомобіль в топ-виконанні Prestige (Престиж) в період дії спеціальної пропозиції можна отримати за $29 700*. З детальним списком обладнання можна ознайомитися на сайті дистриб'ютора «Фалькон-Авто».

Нагадаємо, що всі версії Kia Niro оснащуються прогресивної силовою установкою, що забезпечує витрату палива від 3,8 л/100км***.

*Ціни і сума вигоди включаючи ПДВ станом на 10.12.2018 р. Розрахунки в гривні за курсом, вказаним на сайті www.kia.сом/ua у день виписки рахунку-фактури.

**Під «вигодою» розуміється різниця від зниження ціни порівняно з цінами, що діяли до 25.10.2018. Сума зниження залежить від моделі та комплектації автомобіля.

*** Дані про витрату палива надані виробником Kia Motors Corporation.Категория: Авто Бизнес