Ощадбанк нарахував Росії $180 млн штрафу


Опубликованно 07.12.2018 17:04

Ощадбанк нарахував Росії $180 млн штрафу

Державний Ощадбанк вже нарахував Росії 180 млн доларів штрафних санкцій за рішенням Міжнародного арбітражу в Парижі про компенсації 1,3 млрд доларів збитків банку після анексії Криму.

Про повідомляє УНІАН з посиланням на голову правління "Ощадбанку" Андрія Пишного у четвер, 6 грудня.

“Станом на зараз сума нарахованих відсотків становить близько 180 мільйонів доларів США. Кожен день до цієї суми додається близько 100 тисяч доларів США“, – сказав Пишний.

Він зазначив, що Росія не визнає винесеного рішення, однак є норми міжнародного права, які визнає весь світ.

“Арбітражне рішення є остаточним і обов'язковим для сторін. Сторони зобов'язані виконувати арбітражне рішення без зволікання“, – додав банкір.

За його словами, Росія не може оскаржити рішення арбітражу в порядку апеляції, а тільки шляхом подання позову про його скасування, але підстави для скасування таких рішень у законодавстві Франції дуже обмежені.

“Ми будемо шукати майно РФ або державних компаній країни-агресора в інших державах по всьому світу, накладати на них арешт та реалізовувати. Рішення міжнародного інвестиційного арбітражного суду зі спору між банком і Росією може бути примусово виконано в 154 юрисдикціях“, – підкреслив Пишний.

Раніше повідомлялося, що Арбітражний суд у Парижі прийняв рішення на користь України по задоволенню компенсації за аннексированный Крим у розмірі 1,3 млрд доларів.Категория: Новости