"Росію чекають мільярдні втрати через "середнього пальця" Путіна, президент РФ реально всіх дістав", - блогер


Опубликованно 07.12.2018 04:32

За асортиментом і ступенем тяжкості санкцій Росія вже перевершила Іран і КНДР разом узяті.

Як пише блогерАnti-colorados, співпраця з Росією погіршило положення інших країн-ізгоїв, передає "Диалог.UA".

Так, деякі іранські банки і компанії потрапили під американські і европейскиесанкции, погодившись працювати в окупованому Криму. Але все це вже не йде ні вкакое порівняння з санкція, які введені проти Росії. І в першу чергу – заиспользование в Сирії бойових отруйних речовин.

Найближча перспектива для РФ – не тільки подальше згортання співпраці в економічному сфері, але і зниження статусу дипломатичних відносин з США истранами ЄС, тобто, відкликання послів цих країн на тривалий час "дляконсультаций" та представлення інтересів країн дипломатами консульського рівня.

А громадян цих країн попередять, що відвідування РФ вкрай не рекомендовано і небезпечно. Це – колосальне приниження для країни, що претендує на роль супердержави.

Також блогер зазначає, що санкції напевно стануть ще більш жорсткими послеобнародования результатів розслідування катастроф малайзійського Боїнга у 2014 році иболее раннього інциденту – аварії в небі над РФ літака з польським президентомКачинським.

Путіну на протязі досить тривалого часу спускалося з рук багато, але егоповедение гопника, що показує середній палець у відповідь на заклики схаменутися, вже настільки дістало все світової спільноти, що дії у відношенні РФ вийшли на такий рівень, коли агресивна політика країни обходиться їй втратами мільярдів доларів, а для повернення "статус кво" знадобляться десятиліття.Просто Путін вийшов на той рівень, коли витівки і жарти закінчилися, а началасьигра по-дорослому з відповідними наслідками.

"Санкцій буде все більше і вони будуть виглядати все жорсткішою, оскільки Путін звик всім показувати середній палець, як і належить керівникові босоти. Але росіянам треба розуміти, що показати-то він покаже, ось тільки коштувати ця показуха буде сотні мільярдів доларів. І що найголовніше, букет санкцій тільки вводиться приблизно в один час, а от знімати їх буде куди складніше, оскільки кожен санкційний список буде закриватися тільки після того, як Москва здійснить заходи, які від неї вимагають, по кожній з позицій", - зазначає блогер.

"Це означає, що частина цих санкцій буде працювати десятиліттями. А все – той самий середній палець, від демонстрації якого Путіним, росіяни приходять в дикий захват. Ну що ж, це їх право. Якщо вони готові платити такі гроші за цей сумовитий і примітивний фокус, причому – платити будуть і їх власні діти, то хай так і буде. Вони отримали саме те, до чого прагнули", - резюмує Аnti-colorados.

Нагадаємо, раніше стало відомо, як Путін громкоопозорился в Азії.

Також повідомлялося, що в Росії учні школвзбунтовалисьпротив Путіна.Категория: Бизнес