Ціни на нафту раптово звалилися знову у Росії готуються "затягнути паски" - причини, подробиці


Опубликованно 07.12.2018 01:30

Ціни на нафту раптово звалилися знову у Росії готуються

Відразу кілька причин вплинули на нафтовий ринок на цьому тижні.

26 жовтня нафту на торгах відновила падіння після короткочасного підвищення цін напередодні, повідомляє "Диалог.UA" із посиланням на дані біржових торговInvesting.com.

Котирування еталонної марки Brent на лондонській біржі ICE Futures знизилися на $0,51, склавши $76,38 за один барель.

У свою чергу вартість грудневих ф'ючерсів на сировину марки WTI на торгах Нью-йоркської товарної біржі впала на $0,56 - до $66,77 за "бочку".

За підсумками попередньої сесії котирування Brent виросла на $0,72 (0,95%), до $76,89 за барель, WTI - на $0,51 (0,76%), до $67,33 за барель.

Падіння ціни відбулося на тлі інформації про готовність Саудівської Аравії нарощувати видобуток в умовах підвищеної невизначеності в економіці.

Ще одна важлива причина: побоювання надвиробництва сировини на тлі падіння фондових ринків і скорочення світової торгівлі.

Додамо, що австралійський енергетичний індекс AXEJ, що відслідковує основні нафтогазові компанії країни, цього тижня обрушився на 10%, і це рекордне падіння за останні 3 роки.

Відомо, що найбільш відчутно страждає від зниження ціни на "чорне золото" саме російська економіка. Керівники цієї країни, захопившись мілітаризацією громадян РФ і окупацією України, не подбали про стратегії альтернативного поповнення бюджету.

Нагадаємо, заяви представителейСаудовской Аравії призвели до різкого зниження цін на нафту.

Раніше повідомлялося, чтосаудовский принц передрік сумне майбутнє Росії на світовому ринку "чорного золота", підкресливши, що видобуток сировини в цій країні під загрозою заморозки.

В самій Російській Федерації експерти визнали факт, що країна веде видобуток "чорного золота" на межі можливостей.

До речі, "Диалог.UA" також повідомляв про припинення поставок російської нафти Urals в Білорусь.Категория: Бизнес