Журналісти розкрили, яким чином Курченко монополізував окупований Донбас, - відео


Опубликованно 07.12.2018 01:30

Журналісти розкрили, яким чином Курченко монополізував окупований Донбас, - відео

Компанія "Внешторгсервис", що належить Курченко, є єдиним монополістом: через неї виводяться всі активи і запаси окупованого Донбасу.

Про це йдеться в сюжеті програми "Радіо Свобода", передає "Диалог.UA".

Раніше український журналіст Денис Казанський зазначає, що колись процветающийДонбасс перетворився на колонію спонсора бойовиків Курченко, якого Кремль зробив "господарем" усіх підприємств регіону.

Повідомляється, що після виборів на окупованому Донбасі компанія "Внешторгсервис" остаточно зміцнилася в статусі єдиного монополіста на території "ДНР" і "ЛНР". Пушилин призначив псевдопремьером нікого Ананченко, який є ставлеником з Кремля. Сам Ананченко активно працює з "Внешторгсервис", який очолює хтось Пашков, а кінцевим бенефіціаром є Курченко.

У "ДТЕК Енерго" відзначають, що керівництво "ДНР" сприяє тому, щоб в Росію вивозилося понад 400-500 тисяч тонн вугілля з тимчасово окупованій території прямо в РФ. При цьому таких домовленостей у "ДТЕК Енерго" немає.

Далі вугілля та інші продукти з окупованих територій потрапляють в компанію "Газ-альянс", яка також належить Курченко, а іншим підприємствам заборонено купувати продукцію у "Внешторгсервис".

"Газ-альянс" і "Внешторгсервис" давно потрапили в санкційний список США, однак в українському списку санкцій їх немає.Категория: Бизнес