Підсилювач не в тому становищі, щоб диктувати мораль кому-небудь'


Опубликованно 07.12.2018 00:56

Підсилювач не в тому становищі, щоб диктувати мораль кому-небудь'

Обложені менеджер фонду, який раніше в цьому році показав деякі з його клієнтів були насправді, побачивши негативну віддачу від своїх грошових вкладень, сказав в четвер було завершено відчуженням 440 млн. доларів торгівля тютюновими цінних паперів.

Рух, описане в якості найбільшого такий продаж активів керуючий фондом в Австралії, було зроблено під нові "етичні рамки" оголосив у березні минулого року, який включав рішення відмовитися від тютюну цінних паперів усіх акцій та фіксованого доходу підприємством.

Підсилювач співпрацював з безкоштовними портфелі тютюновими виробами, Організація Об'єднаних Націй та інших фінансових компаній, щоб створити тютюну Фінанс заставу, представлений на заході в Генеральній Асамблеї ООН в Нью-Йорку на ніч.

"Як глобальний інвестиційний менеджер, ми твердо віримо відповідальне інвестування та участь компанії в значні зміни", - заявив головний підсилювача виконавчого Адам Тіндалл, йдеться в повідомленні.

“Однак у випадку рівня тютюновими виробами без участі зможе вирішити властиві небезпеки, пов'язані з їх продуктами. Наш тютюн-вільні позиції, створена в березні 2017 року, відображає зміну ставлення наших клієнтів, які не хочуть бути інвестовані шкідливі продукти".

Сказав містер Тіндалла АМП обнадіює всіх інвесторів, щоб "розглянути питання про прийняття своїх мінімальних стандартів щодо тютюновими виробами".

"Наші етичні рамки показали, що це можливо поєднати складні етичні питання в інституційних інвестицій, одночасно сприяючи сталого майбутнього, яке створює довгострокову цінність для наших інвесторів, навколишнє середовище і спільноти", - сказав він.

В рамках 2017 зобов'язань, а також позбавив 130 млн. дол. в цінні папери, що представляють виробників касетних боєприпасів, протипіхотні міни, хімічна та біологічна зброя.

Прес-секретар відмовився сказати, чи замовники були безпосередньо консультуватися або скільки переїзд буде коштувати, хоча в 440 млн. дол. становлять мізерний відсоток від підсилювача фонди 188 мільярдів доларів під управлінням.

Підсилювач розуміється провели опитування роздрібних і корпоративних клієнтів із зазначенням підтримки більшості для переїзду, але фірма могла б не відповідати на запитання про розмір вибірки або конкретних питань.

"АМП столиці проводить інтенсивні консультації зі своїми клієнтами, які підтримують рух, щоб позбутися від тютюнового цінних паперів", - сказав співрозмовник агентства. "Ми впевнені, що все ще може доставити сильний дохідністю інвестицій, досягнення цілей клієнта, а виконувати наші зобов'язання і бути відповідальним керівником фонду".

КМТІ професор Сінклер Девідсон ляснув рішення.

"Я не прихильник політично мотивованих підрозділів на всіх," Проф Девідсон.

“АМП не для того, щоб зробити моральні судження, робота підсилювача полягає в тому, щоб заробити гроші від імені своїх клієнтів. Шляхом розрізання клієнтів від юридичних і прибуткових бізнес-моделей, вони, ймовірно, підривають прибуток, яку вони можуть доставити".

Проф Девідсон додав, що "якщо відверто, підсилювач не в тому становищі, щоб диктувати мораль кому-небудь ще, враховуючи те, що ми знаємо про них".

"Якщо вони не хочуть виставляти себе в певних галузях, правильне рішення для хеджування проти дивест", - сказав він.

“На жаль, це стає коротким краєм клина. Ви вже бачимо міркування про продати вугілля, тютюн, тільки цукор та інші продукти будуть додані в цей список."

Він сумнівається в тому, інвестиційним компаніям, відкриваючи себе до юридичної відповідальності за порушення їх обов'язок діяти в найкращих інтересах своїх клієнтів.

"Що буде в майбутньому, коли люди почали судиться з цими компаніями і кажу їм, ми могли б отримати більшу віддачу, якщо б ви інвестували в секторі?" - сказав він.

“Супер кошти почали відмовляючись від певних галузях просто тому, що вони політично непопулярним. Я думала, що вони будуть піддаватися судовому розгляду. Їх робота полягає в максимізації прибутку. Якщо вони не можуть обґрунтувати, що у фінансовому плані, я думаю, що вони відмовившись від своїх обов'язків".

За порадою раку, 15,500 австралійців помирають щороку від хвороб, пов'язаних з курінням. Всесвітня організація охорони здоров'я вважає куріння є провідною причиною предотвратимой смерті, стверджуючи, що більше шести мільйонів осіб щорічно.

frank.chung@news.com.auКатегория: Бизнес