Лінія життя Макса Бреннера провалюється


Опубликованно 07.12.2018 00:56

Лінія життя Макса Бреннера провалюється

Лише кілька годин тому з'явилися новини, що хворий ланцюга, який пішов у добровільну адміністрацію на початку цього місяця, був врятований від ліквідації інвестиційного офісу Тозер і Ко.

Однак, цим ранком, схоже, що цей міст більше не доступний, за словами ліквідаторів БДО.

У той час як ліквідатори були вивчені операції з Тозер & Co відносно торгового бізнесу та придбання Макс Бреннер в Австралії, БДО оголосила, ідея не просувається вперед.

"Цю угоду не уклав ліквідаторів в цей час", - сказав представник Ферфакс.

“Ми будемо продовжувати торгувати компанію, поки ми розглянемо варіанти з ліцензіаром, Макс Бреннер Індастріз Лтд про Макс Бреннер бренд в Австралії.

"Сьогодні це бізнес, як зазвичай".

Ланцюг була змушена закрити 20 магазинів по всій країні.

Незрозуміло, чому угода була витягнув.

Після вчорашнього анонсу, компанія заявила, що збереже залишилися кафе відкрити і в звичайному режимі, оскільки він націлений на завершення угоди в найближчі місяці.

Як повідомляється, дорогий євроремонт з головного офісу компанії в Олександрії, Сідней, заподіяли великий фінансовий біль. Звіти припускають, що компанія перестала платити працівникам за вислугу років на другу половину 2016 року.

Бренд Макс Бреннер став в Ізраїлі як невелика мережа шоколадних крамниць. Засновники Тома і Лілі Хайкіна розширення бізнесу в Австралії, відкриття свого першого кафе в Сіднеї-Паддінгтон в 1999 році.

Пара, хто зробив БРВмолодий багатий список в 2013 році зі статком у $40 млн., розгалужених по всій країні незабаром після.

Успіх мережі бачив поширитися так далеко, як США, Японія, Сінгапур, Росія і Китай.

Раніше в цьому місяці, було оголошено ланцюг збирається у добровільну адміністрацію в Австралії.

Майбутнє мережі в Австралії залишається невизначеною. Фото: Річард Гослінг

Після закриття магазинів по всій країні, співробітники розповідають новини.ком.АУ "токсичні компанії" обслуговує до магазину, купили морозиво за цінами преміум-класу і дозволяючи гігієни ковзання харчування — після того, як відпустив без оплати та вислугою років.

Дев'ять магазинів залишаються відкритими в Новому Південному Уельсі, Вікторії, Три в Квінсленді і однієї в акті.

Тозер & Co знаходиться у віданні цілого ряду активів, у тому числі технологій, споживчих товарів і фінансових послуг.Категория: Бизнес