США готові знищити Росію: Вашингтон вже в найближчі місяці завдасть потужного удару по Москві – подробиці


Опубликованно 06.12.2018 06:02

США готові знищити Росію: Вашингтон вже в найближчі місяці завдасть потужного удару по Москві – подробиці

Згідно точці зору американських експертів, у найближчі кілька місяців США можуть запровадити нові найпотужніші економічні санкції щодо Росії.

Про це повідомляє "Диалог.UA" з посиланням на The Atlantic.

Аналітики The Atlantic вважають, що в Кремлі навряд чи готові піти на компроміс і задовольнити вимоги Вашингтона, тому Росію неминуче очікує нова хвиля санкцій.

Експерт Chatham House Аллен Дункан підтримує дану позицію, зазначаючи незгоду Росії з посиленням санкційного режиму, запевнивши, що нові санкції проти Москви вже фактично узгоджені.

У матеріалі також акцентується увага на тому, що Штати вже другий раз карають Росію за отруєння колишнього російського шпигуна Скрипаля в Солсбері. Раніше Вашингтон прийняв рішення про видворення 60 працівників російської дипломатичної місії і закрив своє консульство в Сіетлі.

Більш того, згідно з міжнародним актам, США мають права протягом 2 місяців накласти санкції на будь-яку державу, застосувала хімічну або біологічну зброю.

Нагадаємо, 22 серпня Сполучені Штати Америки введуть новий пакет економічних санкцій щодо Росії через отруєння колишнього офіцера ГРУ РФ Сергія Скрипаля у Великобританії.

У Кремлі, в свою чергу, побоюються американського ембарго. Зокрема, глава держави-агресора Володимир Путін вже назвав ці заходи "нелегітимними".Категория: Бизнес