Дзвіночок для кожного: фінансові аналітики США повідомили про наступне світовій кризі


Опубликованно 06.12.2018 01:42

Дзвіночок для кожного: фінансові аналітики США повідомили про наступне світовій кризі

Наступний світова фінансова криза буде в рази слабкіше попереднього, однак національні валюти багатьох держав суттєво постраждають.

Про це повідомляє видання Bloomberg з посиланням на експертів банку Nomura і аналітиків JPMorgan, передає "Диалог.UA".

Раніше Нацбанк розповів, як валютний кризисповлияет на нестійку економіку України.

Відзначається, що більший збитків зазнають ті країни, національна валюта яких знаходиться в проблемному стані. До таких країн аналітики банку Nomura віднесли Аргентини, Туреччини, Південно-Африканську Республіку, Єгипет, Пакистан, Україну і Шрі-Ланку.

Експерти JPMorgan стверджують, що країнам варто постаратися зміцнити національні золотовалютні резерви до 2020 року, так як саме в цей рік почнеться хвиля кризи, яка знецінить акції ринків, що розвиваються на 48%, їх валюти – на 14,4%, а американські акції втрачають у вартості близько 20%, при цьому ціни на енергоресурси впадуть на 35%.

Багато хто переконаний, що ця криза буде в рази слабкіше того, що пройшов у 2008-му, так як багато компаній щорічно готуються до втрат і страхуються на випадок падіння акцій і ринків.

Банкіри РФ в жаху заяви фінансиста і президентаправления одного з найбільших урядових банків РФ "ВТБ" Андрія Костіна про доларових вкладах росіян.

Нинішня ситуація у фінансовому секторі дуженагадує 1998-й, коли в Росії стався дефолт, а в світі минула економічна криза, і тепер ситуація може повторитися.Категория: Бизнес