Може Брендан Нельсон наступний генерал-губернатор?


Опубликованно 06.12.2018 01:18

Може Брендан Нельсон наступний генерал-губернатор?

Брендан Нельсон в ці вихідні рулити Австралії через урочисте і емоційне святкування закінчення Першої світової війни, століття тому.

Його виступ вселяє надію на вигляд там може бути ще національна роль керівника Австралійського військового меморіалу.

Чинний віце-королівської генеральний представник сер Пітер cosgrove як піде у відставку в березні і одним з ключових рішень прем'єр-міністр Скотт Моррісон перед виборами буде назвати заміною.

ПО ТЕМІ: МІНІСТР ПОТРАПЛЯЄ НАЗАД В ТЕРНБУЛЛ

Серед колекції-плюсом-і-probables доктор Брендан Нельсон, колишній лідер Ліберальної партії з шанувальниками праці та облік прихильність до державної служби.

У нас був один генерал-губернатора з колекцією сережок — дам Квентін Брайс.

Чи можемо ми чекати ще? Вуха ювелірних виробів д-ра Нельсона, вперше прийняті в кінці 1970-х, щоб справити враження на дівчину, був постійним орієнтиром під час роботи в парламенті, але його повноваження виходять далеко за межі того, що він носив у його мочки.

Він здоровий і активний спосіб життя в 60 років, а це вже чистий національний показник.

Доктор Нельсон також республіканські тенденції і, якщо не призначений віце-царствений пост може маячити в якості обраного президента в гіпотетичному конституційних змін.

ПО ТЕМІ: БОЛІСНА ІНТЕРВ'Ю ХЕНСОНА

Це може бути вихідні, який запечатує перспектива Містер Нельсон стає представник Її Величності — або навіть заміни — в Австралії.

Зовсім недавно д-р Нельсон допоміг пакет і оголосити про розширення 500 мільйонів доларів, від Австралійського військового меморіалу в Канберрі для розміщення дисплеїв на честь закордонних місіях, які в даний час мають пристосування, і на оновлення технологій і взаємодії відвідувача будівлі.

Директор Австралійського військового меморіалу доктор Брендан Нельсон з враженням художників пропонованої модернізації військового меморіалу. Картину Гері Рамаж

В АЖМ мала збільшені національну популярність, оскільки доктор Нельсон став майже шість років тому саме директор.

До цього він був послом Австралії в ЄС і НАТО, Бельгія і Люксембург від 2009-2012.

Більшість австралійців відрізнив би його від його короткий час як лідер ліберальної опозиції, після пологів перемогли уряд Говарда в 2007 році.

Він поступився перший колесять керівництвом Малкольма Тернбулла після всього 10 місяців.

До цього він обіймав важливі портфелі від оборони до освіти після входження в парламент на виборах 1996 року, які зробив прем'єр-міністр Джон Говард.

Але там був національний ролі до цього політичні та дипломатичні кар'єри.

ПО ТЕМІ: "НАДЗВИЧАЙНИЙ" РУХ ПРОТИ БАРНАБІ

Доктор Нельсон був президент Австралійської медичної асоціації від 1993-95, під час тодішній прем'єр-міністр Пол Кітінг праці називають АМА самих сильних профспілок в країні.

Містер Кітінг і доктор Нельсон помирилися їх відносинах з тих пір, що викликало у останнього якісь проблеми.

Доктор Нельсон є великим шанувальником панегірик Кітінг Невідомому Солдату, і в 2013 році запропонувала використовувати лінію від його на AWM могилі невідомого солдата.

Він хотів замінити "перед Богом" зі слів Містера Кітінга, "він один з нас, він всіх нас". Там було обурення і тодішній прем'єр-міністр Тоні Ебботт заборонив нові слова.

Незважаючи на це, містер Кітінг коли-то знущалися над ліберальним керівництвом д-р Нельсон сказав, "Я любив його краще, коли у нього була сережка."

Сергійко взяв стільки з профілю Нельсон, він дав докладні роз'яснення в 2009 прощання з парламентом.

"Правда полягає в тому, що у віці 17 років, моя тодішня подруга порадила мені зробити сережку", - сказав він.

"Я думав, 'якщо це буде потрібно, я дістану сережку'."

І вона залишилася, незважаючи на зростаюче група критиків і попередження його кар'єра можуть постраждати від стрижня вуха. Поки його друга дружина Джилліан сказала йому: "мужика в твоєму віці виглядати нерозумно в сережках".

— Малкольм національний політичний редактор новин.ком.АУ. Продовжити розмову на Twitter @farrm51.Категория: Бизнес