Бердянський порт скорочує роботу


Опубликованно 04.12.2018 19:16

Бердянський порт скорочує роботу

Бердянський морський торговий порт з-за блокади Керченської протоки вимушено перейшов на чотириденний робочий тиждень. Про це повідомив виконуючий обов'язки начальника порту Олександр Трощенков, повідомляє видання Про Бердянськ.

За словами Трощенкова, порт зазнав багатомільйонні збитки. Про це він сказав на совместиной прес-конференції з керівництвом ДП Адміністрація морських портів України.

Зазначається, що через ситуацію, яка склалася у Керченській протоці, порт Бердянська виконав фінансовий план лише на 50%. В результаті, керівництво підприємства було змушене перевести співробітників на четрехдневную робочий тиждень. Перше судно зайшло в порт тільки сьогодні, 3 грудня. З 25 листопада суду стояли заблоковані.

Як йшлося на прес-конференції, на даний момент від послуг Бердянського порту повністю відмовився один з головних постачальників - компанія Метінвест, а другий найбільший клієнт, Портінвест, скоротив перевалку наполовину.

За словами Трощенкова, склалася ситуація підштовхує керівництво порту до скорочення персоналу.

“Це – вимушена міра. Сказати про кількість скорочуваних співробітників і про те, доведеться взагалі їх скорочувати, зараз не можна. Всі наші плани будуть диктувати цифри, і основне завдання на даний момент – вийти на беззбитковість і врятувати підприємство“, - говорить Трощенков.

Раніше повідомлялося про те, які продукти можуть подорожчати при введенні воєнного стану.Категория: Новости