У Києві може з'явитися муніципальне таксі


Опубликованно 01.12.2018 08:04

У Києві може з'явитися муніципальне таксі

Компанії Transflot обговорює з київською владою запуск у столиці муніципального таксі. Про це в інтерв'ю Delo.ua заявив головний виконавчий директор компанії Transflot Віктор Федосюк.

"Зараз ми обговорюємо з владою столиці запуск київського таксі, за типом муніципальної служби. Складно спрогнозувати попит, це поки тільки ідея. Але це один з напрямків рішення", — зазначив Федосюк, поки не уточнивши дату запуску такого таксі.

За його словами, запуск такого таксі — можливість збалансувати ринок таксі, який на сьогодні більш ніж на 60% "належить" Uber і Uklon.

"Якщо раніше ці компанії починали з мінімальних тарифів і залучали пасажирів бонусами, то вже зараз і Uber, і Uklon можуть дозволити собі нерегулируемо піднімати тарифи", — нагадав Федосюк.

Він додав, що сьогодні ринок таксі в Україні — це "нерегульований ринок, де хаос і анархія".

Нагадаємо, за даними експертів, 95% ринку знаходиться в тіні. Вважається, що в Києві 25-30 тис. машин таксі.

Чому це важливо? В Україні не раз намагалися хоч якось врегулювати ринок таксі. Справа в тому, що більшість посередників не несуть ніякої відповідальності перед споживачами. Самі таксисти працюють у службах без належного оформлення та ліцензування. Державі це загрожує колосальними недоодержаними засобами в бюджет, пасажиру — небезпечністю перевезень.

Не пропустіть найважливіші новини і цікаву аналітику. Підпишіться на Delo.ua у TelegramКатегория: Финансы