В Цумі може відкритися кінотеатр Multiplex


Опубликованно 28.11.2018 04:12

В Цумі може відкритися кінотеатр Multiplex

ПАТ "Мультиплекс-Холдинг", що розвиває в Україні мережу кінотеатрів Multiplex, веде з менеджментом київського універмагу переговори про відкриття в Цумі кінотеатру.

Як повідомив комерційний директор ПАТ "Мультиплекс-Холдинг" Віталій Писаренко, переговори вже на фінальній стадії, залишилося узгодити окремі деталі. Підписання відбудеться в найближчі кілька тижнів.

Після підписання близько півроку буде потрібно на відкриття кінотеатру.

"Це буде формат, який відповідає аудиторії самого універмагу "преміум". Думаю, це буде дуже затребуване в центрі Києва", — зазначив Писаренко.

Крім того, до кінця 2019 року Multiplex планує відкрити ще близько 40 кінозалів (близько п'яти об'єктів), в тому числі у Львові та Одесі.

Нагадаємо, компанія "Мультиплекс-Холдинг" заснована в 2003 році. Станом на листопад 2018 року вона налічувала 26 кінотеатрів, розташованих у Києві, Кривому Розі, Миколаєві, Черкасах, Рівному, Хмельницькому, Житомирі, Херсоні, Маріуполі, Запоріжжі, Дніпропетровську, Полтаві, Львові, Луцьку, Чернігові та Харкові.

Як повідомлялося, на початку жовтня генеральний директор Цуму Брайан Хэндли покинув свій пост по особистим обставинам і вирішив повернутися до Великобританії. Новим гендиректором універмагу призначений Євген Мамай, який до цього очолював київський елітний бутік Sanahunt.

Не пропустіть найважливіші новини і цікаву аналітику. Підпишіться на Delo.ua у Telegram

   Категория: Финансы