Українські шини ТМ «Rosava» і ТМ «Premiorri» — зимові і доступні!


Опубликованно 26.11.2018 19:52

Українські шини ТМ «Rosava» і ТМ «Premiorri» — зимові і доступні!

Немає нічого приємніше, ніж купити якісний продукт за доступною ціною. Економія, яка не знижує ваш життєвий рівень – це розумна економія. Але чи може дійсно якісний продукт коштувати недорого? Коли справа доходить до вибору шин, визначальним фактором стає саме їх якість.

Під якістю шини завжди мається на увазі її надійність на найвищому рівні. Якісні зимові шини скорочують гальмівний шлях, підсилюють зчеплення, зменшують ризик заметів і ковзань. Керування автомобілем на таких шинах більш контрольоване. Тому вибираючи між великою кількістю шинних брендів, ми приймаємо рішення на користь того, що в першу чергу, вселяє нам впевненість у безпеці.

Показники якості, що характеризують безпеку шин можливо встановити в реальних умовах, тобто піддавши шину дій на дорозі. Тому одним з кращих способів визначити її рівень якості залишається тест-драйв.

Експерти журналу «АвтоЦентр» протестував одинадцять моделей шин як преміального, так і медіум-класу в популярному типорозмірі - 205/55R16.

Continental Winter Contact TS860, Dunlop Winter Sport 5, Goodyear Ultra Grip 9, Kleber Krisalp HP3, Michelin Alpin A5, Nokian Tyres WR D4, Petlas SnowMaster W651, Pirelli Winter SottoZero series 2, Taurus Winter 601, Sailun Ice Blazer WSL2, Premiorri ViaMaggiore піддалися випробуванням на фінських полігонах компанії Nokian Tyres.

Українська Premiorri ViaMaggiore отримала високий рейтинг співвідношення ціни до якості на ряду з такими престижними брендами як Nokian Tyres і Goodyear. Шина отримала високі бали безпеки, показавши найкращі результати в розгінній динаміці на льоду і снігу. Також її гальмівний шлях на відполірованому льоду зі швидкістю з 30 до 5 км/год склав 12,03 м, а на злегка укоченому снігу з 40 до 5 км/год - 14,43 м. Але через порівняно відмінних зчіпних властивостей на льоду і снігу цій шині довелося поплатитися на мокрому асфальті, де її м'який протектор поступився шин, які на 70-80% створювалися для експлуатації на асфальті. Таким чином, зимові шини вітчизняного виробника довели свою надійність на суворих зимових дорогах, не поступившись преміальних брендів. Більш детально ознайомитися з результатами тесту можна в статті «Тест зимових шин для м'яких зим Центральної і Західної Європи» журналу «Автоцентр» №19-20'2018

Інвестуючи в нові технології та розвиток виробничих потужностей, компанія «РОСАВА» прагне відповідати постійно зростаючим вимогам споживачів. Сучасні рішення українського виробника шин дозволяють підвищувати співвідношення ціна/якість протягом усього терміну їх експлуатації. Українські шини ТМ «ROSAVA» і TM «PREMIORRI» - розумний вибір для тих, хто хоче убезпечити себе під час водіння і не хоче переплачувати за бренди.Категория: Авто Бизнес