ЗІП-АВТО став дистриб'ютором моторних масел ORLEN OIL


Опубликованно 21.11.2018 22:50

ЗІП-АВТО став дистриб'ютором моторних масел ORLEN OIL

Структурний підрозділ Української Автомобільної Корпорації, компанія ЗІП-АВТО, стала дистриб'ютором продукції ORLEN OIL. Тепер всіх клієнтів Корпорації УкрАВТО доступний асортимент мастильних матеріалів польського нафтового концерну, в тому числі ексклюзивно, моторні масла лінійки Platinum PRO.

«З початком нового бізнес-сезону, структурний підрозділ Корпорації УкрАВТО, компанія ЗІП-АВТО, в прагненні пропонувати клієнтам продукцію високої якості, розширює асортимент моторних масел. З моменту отримання права компанією ЗІП-АВТО представляти на українському ринку продукцію польської компанії ORLEN OIL, включаючи моторні масла Platinum PRO, українським автовласникам стала доступна лінійка моторних масел з відмінним співвідношенням ціни/якість», — повідомили в компанії ЗІП-АВТО.

Асортимент продукції ORLEN OIL розрахований на індивідуальних і корпоративних клієнтів. Завдяки досвіду у виробництві і дистрибуції мастильних матеріалів для автомобільної галузі сільського господарства і промисловості, продукція концерну користується в Польщі стабільним попитом. Мастильні матеріали ORLEN виробляються в Євросоюзі з дотриманням європейських вимог до якості, в той же час їх вартість адаптована до умов ринку України.

ORLEN OIL

1

2

3

Лінійка Platinum PRO — це нове покоління професійних моторних масел ORLEN OIL з системою подвійної фільтрації, які відтепер також офіційно представлені в Україні компанія ЗІП-АВТО. Масла Platinum PRO відповідають стандартам якості за API і ACEA, а також мають дозволи та допуски найбільших виробників автомобілів, зокрема: VW, MB, Ford, Renault, PSA Peugeot Citro?n. Крім того в Польщі ця лінійка олій входить в число рекомендованих продуктів мережі авторизованих дилерів KIA.Категория: Авто Бизнес