У «Пежо Сітроен Україна» новий генеральний директор


Опубликованно 20.11.2018 02:06

У «Пежо Сітроен Україна» новий генеральний директор

Новим генеральним директором «Пежо Сітроен Україна» з 16-го листопада став Дам'єн Мартан-Кошер, змінивши Віктора Кордилевского. Дам'єн працює в українському підрозділі з 2015 року і до призначення обіймав посаду фінансового директора, тому з особливостями вітчизняного авторинку він добре знайомий.

Новий керівник компанії «Пежо Сітроен Україна» Дам'єн Мартан-Кошер в структурі групи PSA працює понад 17 років — з 2001 року. За цей час йому довелося взяти участь у багатьох проектах групи в Німеччині, Швейцарії, Австрії та Україні.

На посади СЕО Дам'єн Мартан-Кошер змінив Віктора Кордилевского, який в свою чергу влився в команду «Пежо Сітроен Україна» в 2012 році, як директор з продажів Peugeot, а з 2016 року обіймав посаду генерального директора представництва в Україні. За цей час бренди Peugeot і Citro?n значно збільшили свою присутність на ринку України, збільшивши продажі на роздрібному ринку, так і в корпоративному сегменті. Ринкова частка групи PSA збільшилася з 3,5% у 2016 році до 6.0% в 2018 році. Це стало можливим завдяки виведенню на ринок нових моделей, запуску проекту по трансформації комерційних автомобілів і підвищення стандартів обслуговування клієнтів. Віктор планує і далі працювати в автомобільному секторі і розвивати нові проекти.

«Пежо Сітроен Україна» впевнено нарощує частку своєї присутності на українському ринку. У компанії грандіозні плани на найближчий рік. Ми очікуємо вихід нових моделей, які дозволять нашим брендам завоювати нові сегменти українського ринку і підвищити емоційну складову автомобілів. Крім цього, в 2019 році група PSA планує представити бренд DS в абсолютно новому форматі і з окремою дилерською мережею. Ще одним викликом для нас є «перезавантаження» бренду Opel , який група придбала у минулому році», — коментує Дам'єн Мартан-Кошер плани розвитку компанії на найближчий час.

Біографічна довідка

Дам'єн Мартан-Кошер, 49 років, закінчив європейську бізнес-школу в Парижі, отримав диплом в області поглиблених досліджень бізнесу та міжнародних перспектив в Університеті Парижа і пройшов навчання в Executive MBA в Ecole de Commerce Superieur de Paris (ESCP Europe). Він приєднався до групи PSA в 2001 році, де займав різні посади. Дам'єн Мартан-Кошер починав свій кар'єрний шлях з прожект-менеджера і відповідав за планування і постановку завдань у підрозділі, який розробляє двигуни. Також відповідав за післяпродажне обслуговування і сервіс в Німеччині, Швейцарії, Австрії та Україні. Він приєднався до Фінансового відділу в 2009 році і в 2011 році був призначений менеджером з розвитку бізнесу і внутрішнього контролю підрозділу Eurasia Division. В січні 2015 року він приєднався до «Пежо Сітроен Україна» в якості фінансового директора.Категория: Авто Бизнес