Вже могли б жорсткі умови кредитування затягнути ще далі'


Опубликованно 09.11.2018 00:30

Вже могли б жорсткі умови кредитування затягнути ще далі'

Ціни на житло по всій країні знизилися на 12-й місяць поспіль у вересні, а зараз 2,7 відсотка нижче свого піку в цей час в минулому році, випущений Сcorelogic цифри у понеділок показати.

Сідней і Мельбурн ціни на житло зараз знаходяться на 6,2 відсотка і 4,4 відсотка вниз від їх піку в липні і листопаді 2017 року, з Сcorelogic відзначити ринок житла сповільнилося "практично в лінію" з посилення регулювання у фінансовому секторі.

"З випуском проміжного звіту банківської комісії, то є шанс, що вже жорсткі умови кредитування можуть затягнути ще далі," Сcorelogic керівник дослідження Тім Лоулесс заявив в заяві.

“Постійна тема доповіді полягає в тому, що регулюючі органи повинні контролювати і забезпечувати дотримання існуючої політики набагато краще, в той час як кредитори і брокери повинні помістити інтереси клієнта вище доходів. Це передбачає більш консервативний підхід до кредитування йти вперед, що, ймовірно, позначиться на доступності кредитів".

Національний житла знизилися на 0,5 відсотка за місяць, при цьому п'ять з восьми столиць проводки знижується. Сідней впав на 0,6%, в Австралії-на 0,9 відсотка, 0,2 відсотка Аделаїда, Перт і Дарвін 0,6 відсотка 0,4 відсотка. Брісбен склала 0,2 відсотка, Хобарт Канберра 0,4 відсотка і 0,3 відсотка.

"Враховуючи Сідней і Мельбурн становить близько 60 відсотків вартості житла, слабкі умови в цих містах істотно перетягніть вплив і на загальнонаціональні показники ринку житла", - сказав містер Лоулесс.

Він зазначив, що, незважаючи на останні падає в цих двох столицях, житла в цих містах були ще 46 відсотків і 40 відсотків відповідно вище, ніж вони були п'ять років тому.

Сcorelogic підкреслив, що "майже аварії" і 2,7 відсотка, більш повільний темп зниження у порівнянні з попереднім спадом з червня 2010 по лютий 2012 року, коли ціни впали на 3 відсотки протягом перших 12 місяців і 6,5% від піку до корита.

Медіана значень у кожній столиці наприкінці вересня були:

• Сідней $847,948

• Мельбурн $697,457

• Брісбен $495,474

• Аделаїда $438,570

• Перт $452,138

• Хобарт $443,711

• Дарвін $436,936

• Канберра $598,326

На ринку спостерігається найбільше зниження цін.

У Сіднеї, найдорожчий квартал ринок впав на 8,4 відсотка за останні 12 місяців, порівняно з 3,3 відсотка в нижній частині.

У Мельбурні, найвищому кварталі ринок впав на 6,7 відсотка, а в нижній чверті реально записано на 4,1 відсотка приросту за той же період.

"Свідчить про зміцнення ринкових умовах через нижню оцінки квартиль в цих містах може бути пов'язано зі збільшенням числа перших покупців житла, а також широкої доступності обмеження на цих ринках і, більше нещодавно, кредитори, прагнучи знизити їх вплив високої заборгованості до доходу кредитів," Містер Лоулесс сказав.

Дані резервного банку демонструє зростання житлового кредитування відстеження на найнижчому рівні за майже п'ять років, у той час як інвестор-кредитного зростає найповільнішими темпами в історії.

Сcorelogic оцінки оселилися активність продажів знижується на 10% рік-на-рік, Jones знизився на 18,5% і Мельбурн зменшився на 15,8 відсотка.

РБА практично гарантовано, щоб в черговий раз залишити відсоткову ставку на рівні рекордного мінімуму в 1,5 відсотка у вівторок, розширюючи найдовший період без змін до 26 місяців.

Головний АМП економіст Capital д-р Шейн Олівер попередив, незважаючи на кращі, ніж очікувалося, показники бюджету минулого тижня обрізки дефіциту на 8 млрд. дол., "небезпека навколо цін на житло, як видається установка".

"Додатково банки (кілька) виходу з самоврядні супер фондом кредитів і (є) ознаки гоніння на власність інвесторам з кількома іпотечні кредити в банках перейти до комплексної кредитної звітності (тобто обміну інформацією про заборгованість клієнтів) і зосередитися на всього боргу до доходу", - сказав він в клієнті увагу, що в суботу.

“Останнє є важливим, враховуючи, оцінює, що майже 1,5 млн. інвестиційних властивостей належать інвесторам з більш ніж одного властивості. Зростання кредитування інвесторів у нерухомість залишається дуже слабкий, як жорсткість стандартів кредитування і падіння вплив попит з боку інвесторів".

У п'ятницю, банківської королівська комісія випустила свій довгоочікуваний попередній доповідь, грюкнувши фінансових інститутів "жадібність"-дія негідну поведінку і відсутність неефективною регуляторів дій.

"Не сподівайтеся, сьогодні День ганьби для банків Австралія," Австралійський голова банківської асоціації виконавчий Анна Блай сказав. "Втративши довіру австралійського народу, ми повинні зараз зробити все, що потрібно, щоб заробити цю довіру."

frank.chung@news.com.auКатегория: Бизнес